Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme náhradu za Milujem Slovensko! RTVS v apríli s novou šou!

Verejnoprávna televízia ešte túto jar predstaví svoju novú zábavnú šou. Formát prevzala opäť z Holandska.

Ako sme vás na portáli MediaBoom.sk už informovali, verejnoprávna RTVS chystá pre túto jar novú vedomostnú šou. Dnes sú známe už aj prvé podrobnosti o chystanej novinke, ktorá by podľa našich informácií mala od apríla zaplniť piatkový prime-time. Ten v súčasnosti patrí šou 5 proti 5 EXTRA, pričom séria živých prenosov vyvrcholí už budúci týždeň finálovou časťou. V marci bude RTVS so šou 5 proti 5 pokračovať, na 7. marca avizuje premiérové vydanie Špeciálu.

Od apríla by sa do piatkového prime-time mala zaradiť novinka Čo ja viem?!, prvé indície o piatkovej novinke priniesol portál Pluska.sk. Malo by ísť o zábavnú šou s prvkami kvízu, v ktorej traja celebritní hostia odpovedajú na otázky z rôznych oblastí. Potvrdili sa tak naše informácie, že pôjde o vedomostnú šou. Tú by mal podľa prvých informácií režírovať Tomáš Eibner, ten má za sebou projekty ako Showdance, slovenské kolá Eurovision Song Contest, Legendy popu či Hit storočia. Otázne je zatiaľ obsadenie moderátorského kresla, podľa Pluske je v hre aj Adela Banášová, tá o tom zatiaľ nič nevie.

Čo ja viem?! je rovnako ako Milujem Slovensko holandský formát. Opäť by v ňom nemali chýbať známe osobnosti, pričom tento raz bude RTVS rotovať o polovicu menej známych tvárí ako v Milujem Slovensko. Tam sa v rámci dvoch súťažných tímov striedala každý týždeň až šestica osobností. Práve to mal byť veľký problém formátu. Novinka Čo ja viem?! by mohla odštartovať už v prvý aprílový týždeň.

Čítať viac...
Nahor