Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme dátum štartu Tvoja tvár znie povedome aj ČSMT, Trhlina na obrazovky už v septembri!

Talent sa na obrazovkách uvedie s časovým náskokom.

S blížiacim sa začiatkom novej sezóny sa stále viac vypĺňa skladačka okolo jej podoby aj nástupu jednotlivých formátov. Tými nosnými budú najpopulárnejšie šou oboch komerčných staníc, ktoré už poznajú dátum štartu nových sérií.

Skôr sa na obrazovky dostane s v poradí 8. sériou hlavná šou Joj Česko Slovensko má talent, ktorej rovnako, ako už od piatej série, dopraje spočiatku špeciálne nastavenie. Ako už televízia aj potvrdila, Talent novú sezónu rozbehne v utorňajšom prime-time, a to 3. septembra. Potvrdené je však už jeho pravidelné vysielanie počas sobotných večerov, kde mu konkurenciu budú robiť filmy na Markíze a Záhady tela na Jednotke. Česko Slovensko má talent sa tak v úvode znovu objaví dvakrát v týždni.

Markíza svoj ťažiskový projekt, 5. sériu Tvoja tvár znie povedome, opäť zaradí do klasického nedeľného okna. Podobne, ako vlani, neodštartuje šou v prvú ale až druhú septembrovú nedeľu, konkrétne sa tak stane 8. septembra. Aj v tomto prípade budú konkurenciou hlavného programu filmy, Joj na nedele plánuje svoje najsilnejšie premiéry sezóny. Viac o filmovej ponuke Markízy a Joj na jeseň nájdete v tomto článku.

Hneď budúci mesiac sa k tomu na obraz dostane očakávaná miniséria Trhlina, ktorej vysielanie už Joj potvrdila na september. Oproti filmu, ktorý sa v kinách stretol s nečakaným úspechom, uvedie jej rozšírené spracovanie so zábermi, ktoré vo filme chýbali.

Čítať viac...
Nahor