Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Vianoce v Hornej Dolnej budú! Markíza chcela natočiť niekoľko zimných dielov

Televízia však detaily stále tají.

Markíza už od skončenia vysielania premiér druhej série Hornej Dolnej avizuje veľké prekvapenie spojené s komediálnym seriálom. Ako už portál Mediaboom.sk informoval, týkať by sa malo blížiacich sa vianočných sviatkov, keď mala v rámci nakrúcania druhej série prebehnúť aj vianočná výroba.

Informácie už oficiálne potvrdil aj herec komediálneho seriálu, Štefan Kožka. „Vianoce budú,“ povedal pre Nový čas. V akom rozsahu však nešpecifikoval.

Markíza špeciálny vianočný diel Hornej Dolnej v programe neavizuje, celkovo sa seriál vo vianočnej štruktúre neobjavuje. Na Štedrý deň však televízia vyčlenila zatiaľ nešpecifikovanú päťminútovku pod názvom Šťastné a veselé Vianoce s Markízou. Práve tá by mohla patriť prekvapeniu s komediálnym seriálom.

Zaujímavosťou je, že tvorcovia Hornej Dolnej chceli natočiť zimné obdobie v Hornej Dolnej aj so snehom. Celkovo mali v pláne vyrobiť rovno niekoľko zimných epizód, rátalo sa s natočením až troch či štyroch dielov. Príroda bola proti, výrobu zmarilo krátke svetlo počas zimných dní. Plánované obrazy sa tak nestíhali nakrútiť. Aj avizované Vianoce v Hornej Dolnej tak budú bez snehu.

Čítať viac...
Nahor