Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

POTVRDENÉ: Vavrinčíková je čiernym koňom Markízy, nasadí ju do hlavných Televíznych novín!

Angažovanie počasiarky do šou Tvoja tvár znie povedome skutočne poslúžilo na spopularizovanie ďalšej spravodajskej tváre, s ktorou mala Markíza veľké plány.

Večerné Televízne noviny Markízy budú už čoskoro hlásiť dve mladé moderátorky. Po Márii Chrenekovej-Pietrovej televízia staví aj na Lenku Vavrinčíkovú, ktorá nahradí Zlaticu Puškárovú počas jej materskej dovolenky.

Vavrinčíková si tak prechádza podobnou cestou ako jej kolega Viktor Vincze. Obaja majú spoločný angažmán do šou Tvoja tvár znie povedome, kde účinkovali ako zástupcovia spravodajstva televízie. Vincze v prvej sérii vďaka šou výrazne zvýšil svoju popularitu, čo sa Markíza snaží využiť dodnes. Nasadila ho aj do Prvých Televíznych novín. V prípade Vavrinčíkovej sa televízia pokúsila napodobniť Vinczeho efekt a zdá sa, že je opäť spokojná. Doterajšej počasiarke zverí mimoriadne dôležitý post.

Markíza si musí byť Vavrinčíkovou istá o to viac, že sa Televízne noviny nachádzajú v dosiaľ najväčšej kríze. Už v minulom roku pred odchodom Markízy z DVB-T sa čoraz častejšie prepadávali za jojkárske Noviny, zároveň stratili primát v prieskume dôveryhodnosti spravodajstiev. Aktuálne sú na tom v rámci sledovanosti najhoršie v histórii. Televízia však za tým vidí najmä odchod z antény, pričom postupne očakáva rast.

Ambíciu obsadiť Vavrinčíkovú do väčšieho projektu dávali tušiť už aktivity Markízy ohľadom Počasia. Doň totiž prednedávnom začala zháňať novú posilu, pričom po novom bude chcieť staviť na mužskú tvár.

Čítať viac...
Nahor