Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Tvoja tvár znie povedome dostane na jeseň druhú sériu! Markíza sa rozhodla už skôr

Markízu úspech šou presvedčil, s výrobou nebude vyčkávať.

Líder využije úspešnú vlnu jarného hitu Tvoja tvár znie povedome a pokúsi sa na nej preplávať aj počas jesene. Špekulácie portálu Mediaboom.sk sa totiž potvrdzujú, keď by Markíza skutočne mala ešte tento rok priniesť druhú sériu novej šou.

Televízia by pritom s jej výrobou mala začať takmer okamžite. V Inchebe má totiž postavené štúdio, ktoré v rámci optimalizácii nákladov okamžite využije pre nakrúcanie druhej série. S informáciami prišiel portál Mediálne.sk. Natáčanie by sa malo začať v priebehu mája a prebiehať v lete. Podľa našich informácií rozhodnutie Markízy vyrobiť hneď druhú sériu prišlo už skôr, nakoľko si priestory Incheby rezervovala.

Šou Tvoja tvár znie povedome patrí medzi nové hity Markízy. V posledných týždňoch sa napriek výrazne dlhšej minutáži dokázala dokonca dotiahnuť na valec Horná Dolná a tri nedele po sebe sa rázne prehupla cez 40-percentné podiely. Jej rekordom je rating 16,3 % pri vysokom podieli 44,9 % z 10. apríla.

Licenciu Your Face Sounds Familiar úspešne adaptovala na svojom trhu aj česká Nova. Vyrába ju rovnako ako slovenskú verziu režisér Pepe Majeský. Šou od úvodnej časti v Česku poriadne narástla. Kým prvé vydanie skončilo pod miliónom, to minulotýždňové prekonalo hranicu 1,6 milióna divákov.

Čítať viac...
Nahor