Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené! Talent pobeží dvakrát do týždňa, súperom Búrlivé víno a kinopremiéry Markízy

Markíza aj Joj potvrdili informácie, ktoré vám exkluzívne priniesol Mediaboom.sk.

Ďalšie podrobnosti ohľadom jesennej sezóny sú známe. Markíza vo štvrtok prostredníctvom programových plánov potvrdila informácie nášho portálu a seriálovú novinku Kukučka skutočne odštartuje v pondelok 7. septembra o 17:50. Seriál tak bude o viac než dva týždne tvoriť novú konkurenciu pre podvečernú novinku Joj Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa televíznej dvojke dobre rozbehla a po druhý raz sa stala lídrom.

Seriál a kuchárska šou sa nebudú v priamej konkurencii stretávať iba v piatky. Markíza sa pre túto sezónu rozhodla podvečerný seriál ťahať aj v tento deň, na jar seriál Chlapi neplačú okresala len na štyri diely v týždni od pondelka do štvrtku. V piatky bude Kukučke robiť konkurenciu reprízové Áno, šéfe so Zdeňkom Pohlreichom.

Televízia z Koliby zas potvrdzuje naše informácie ohľadom nasadenia Česko Slovensko má talent. Ako sme už naznačili, úvodný týždeň, keď šou odvysiela v utorok a stredu, by mal byť špeciálny, pravidelne bude bežať v stredy a soboty. Očakáva sa však, že nastavenie dvakrát do týždňa je len dočasné. Prima bude totiž epizódu, ktorú Joj odvysiela v stredu, ponúkať až vo štvrtky, na tento deň však od polovice jesene plánuje nasadiť druhú sériu seriálu Všechny moje lásky.

Markíza sa proti štartu Talentu v utorok 1. septembra vyzbrojila, keď proti nemu programovou zmenou zaradila premiéru českej komédie Dědictví aneb Kurva se neříká. V stredy však zatiaľ program nemení a ponecháva proti talentovej šou Búrlivé víno. To akurát zažíva druhý deň po sebe hlboký pád do podpriemerov. V soboty budú podľa očakávaní Česko Slovensko má talent konkurovať kinopremiéry lídra, 12. septembra to bude snímka Expendables: Nezničiteľní 3.

Pri tomto filme dôjde po prvý raz ku „konfrontácii“ s Joj Cinema. Tá už totiž snímku vysielala ako prvá u nás, napriek tomu sa dá očakávať, že ju Markíza uvedie ako premiéru, nakoľko na platforme free tv pôjde po prvý raz.

Čítať viac...
Nahor