Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Siedma Farma vyťahuje kontroverzných exfarmárov, túto jar chce poriadne zabojovať! (+ ďalšie mená)

Líder bude chcieť s novou Farmou posilniť, vyťahuje exfarmárske esá.

Markíza bude chcieť s novou Farmou mieriť skutočne vysoko. Po šiestich klasických sériách totiž pripravuje mimoriadnu verziu s exfarmármi, ktorí v doterajších ročníkoch zarezonovali najviac.

S informáciami, že by sa v novej sérii mohli objaviť bývalí farmári, prišiel ako prvý portál Mediaboom.sk. Bulvárny web Topky.sk následne odhalil prvé mená, ktoré mala Markíza zlákať späť do bojových podmienok Farmy.

„Markíza oslovila tých najvýraznejších farmárov z uplynulých ročníkov. Na statok majú ísť Lucia Mokráňová, Réza Givili, Božka Candráková, Lucia Frčková, Adam Kováč a hovorí sa aj o Jane Hrmovej,“ cituje web svoj zdroj. Podľa Nového času by sa siedmej Farmy mali zúčastniť aj Jana Kállayová, Ján Beutel či Miriam Pribanič.

Vysielať ju Markíza chce opäť v druhom hlavnom slote okolo 22-hej. O tom, že by sa Farma mala vrátiť už na jar, informoval exkluzívne portál Mediaboom.sk ešte minulý rok. Topky zároveň potvrdzujú naše informácie, že by sa súťažiaci na Farme mali zdržať dva mesiace. Šou by mala odštartovať v piatok 26. februára po Búrlivom víne o 21:40.

Nasadenie bývalých farmárov zároveň naznačuje, že by sa siedma Farma mohla skutočne odohrávať na statku, ktorý sa snažili budovať farmári zo šiestej série minulú jeseň. Aj pre prvú zimno-jarnú verziu Farmy musela Markíza nájsť statok, ktorý by bol aj vo veľkých mrazoch obývateľný, tentoraz by tak televízia nové miesto hľadať nemusela.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor