Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Po Divokých koňoch príde exotika, Joj vyvíja už dva veľké seriály!

Informácie, ktoré sme vám priniesli  koncom minulého týždňa, sa potvrdzujú.

Danica Haláková, spoločne s jej kolegami z tvorivého tímu Pavlom Polnerom a Braňom Mišíkom, už pracujú na ďalšej seriálovej novinke. Divoké kone vyvrcholia, pravdepodobne, ešte tento rok, čo dáva priestor novému seriálu, ktorý by mal byť ešte bližšie prírode a zvieratám.

Ako sme vás už minulý týždeň informovali, trojica tvorcov sa vybrala na obhliadku bratislavskej ZOO, pričom rozhodne nešlo len o priateľskú vychádzku. Tvorcovia si prezerali priestory, ktoré využijú v seriálovej novinke. „Boli sme na obhliadkach v bratislavskej ZOO a intenzívne pracujeme na novom veľkom seriáli. Plánujeme okrem nášho slovenského prostredia a vzťahov aj trochu exotiky,“ povedala pre Eurotelevíziu Danica Haláková.

Joj tak po novom vyvíja minimálne dva veľké seriály. Vrece s pripravovanými seriálovými projektami sa roztrhlo najmä po oznámení konca Paneláka, keď okrem sitkomu Dvojičky či seriálu z internátneho prostredia oznámil jeden veľký seriál už aj Andy Kraus. Do vysielania by sa podľa prvých informácií mohol dostať v roku 2016, no na rovnaký rok by svoj seriál mala pripraviť aj Haláková. Divoké kone potiahne, podľa všetkého, maximálne do druhej série, nakoľko sú rozpracované ako seriál s uzavretým dejom. Zopakovať by sa tak mohla situácia z tohto roka, keď Joj štartovala nový rok seriálovou novinkou z dielne Halákovej tímu.

Danica Haláková, Pavol Polner a Braňo Mišík si obzerajú priestory bratislavskej ZOO
halakova misik polner zoo halakova misik polner zoo 2

Foto: Facebook

Čítať viac...
Nahor