Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Milujem Slovensko bude v starej zostave pokračovať aj na jeseň!

Špekulácie o výmene kapitánov v Milujem Slovensko boli predčasné, k zmenám nedôjde.

Všetko bude po starom. Obľúbená zábavná šou Milujem Slovensko sa s novou sériou vráti od jesene a diváci si ju budú môcť užiť tak, ako ju majú radi. Po potvrdení účasti Adely Banášovej sa k výrobe šou aj tento raz pridá Dano Dangl. „Môžeme potvrdiť, že Adela Banášová a Dano Dangl budú kapitánmi tímov aj v štvrtej sérii šou Milujem Slovensko,“ potvrdil pre Nový čas PR manažér RTVS, Juraj Kadáš. Ako prvý bol pre novú sériu Milujem Slovensko potvrdený Martin Nikodým.

So špekuláciami o možnom konci kapitánov v Milujem Slovensko prišiel začiatkom marca portál Vipstory.sk. Istá si svojou účasťou v nových častiach šou nebola v tom čase ani Adela Banášová. So štábom aj Danom, sme po troch sériách zvážili, že tak ako je to všade, kde táto šou funguje, by bolo fajn, ak by sa kapitáni striedali. Nikde nie sú stále tí istí dvaja, vyjadrila sa pre portál Banášová.

RTVS vzápätí správy dementovala. Nemohla síce potvrdiť, že Banášová s Danglom budú pokračovať aj vo štvrtej sérii šou, žiadna dohoda o ukončení spolupráce však vraj nepadla. “Tak, ako v prechádzajúcich sezónach, aj tento raz sa začne s jednotlivými účinkujúcimi dohadovať až v čase pred natáčaním nových častí, s tými by mala začať televízia pred letom. Otvoriť tému kapitánov družstiev sa RTVS chystá až okolo mája,” napísali sme v marci. A to sa nakoniec aj potvrdilo, pričom sa televízii podarilo udržať cenné tváre zábavnej šou.

Čítať viac...
Nahor