Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Potvrdené: Markíza vracia Hitovicu, bude ňou oslavovať narodeniny!

Hitovica sa vráti ešte v lete.

Tak ako sme vás v priebehu júna stihli informovať, Markíza odvysiela druhé pokračovanie zábavno-hudobnej šou Hitovica ešte v priebehu leta. Trojica Jakubec, Čurko a Candráková spoločne so Slávom Jurkom sa vracajú na obrazovky, pričom opäť sa stanú hlavnými tvárami stanice Doma, ktorá druhú Hitovicu odvysiela už túto nedeľu o 20:00. Šou tak Doma odvysiela pri príležitosti svojich 5. narodenín, keď stanica spustila svoje vysielanie 31. augusta 2009.

Narozdiel od prvej Hitovice, jej druhé vydanie už hlavná Markíza nezreprízuje. Prvú časť šou vysielanej na Dome počas Veľkej noci sledovalo 7,5 % divákov pri obrazovke, repríza na Markíze vysielaná okolo pol jedenástej v noci získala podiel len 14,8 %.

Podľa neoficiálnych informácií má spolupráca medzi hlavnými protagonistami a televíziou pokračovať aj naďalej. Tí si medzi časom vytvorili vlastný kočovný program Hitovica šou, ktorý medzičasom stihli premenovať na Čurbec šou. Martin Jakubec sa na svojich oficiálnych stránkach naďalej výrazne spája s televíznym lídrom.

Čítať viac...
Nahor