Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Markíza v roku 2015 opäť so Superstar! Kedy odštartujú kastingy?

Informácie portálu Mediaboom.sk potvrdil líder v brožúre na rok 2015.

Aj budúci rok staví Markíza na overenú spevácku šou. Kým túto jar zaradila do vysielania spoločne s novou druhú sériu Hlasu Česko Slovenska, budúci rok televízie ponúknu už štvrtú federálnu Superstar.

Markíza už zverejnila svoje plány na rok 2015 v brožúre pre klientov, pričom so speváckou šou ráta opäť na jar. Na jeseň by sa zas na Joj mala vrátiť s piatou sériou šou Česko Slovensko má talent. Obe televízie tak ponúknu v budúcom roku svoje najsilnejšie talentové formáty.

V jarnej časti sezóny vysielala Markíza federálnu Superstar aj v rokoch 2011 a 2013, pričom pred dvomi rokmi mala už o tomto čase naplno rozbehnuté kastingy. Do novej éry Superstar hľadali Markíza s Novou spevákov od 10. novembra do 16. decembra 2012, kastingy druhej série Česko Slovenskej Superstar prebiehali od 11. decembra 2010 do 9. januára 2011. Markíza aj Nova však zatiaľ mlčia a kastingy televízie odštartujú najskôr v priebehu decembra.

V brožúre zároveň Markíza potvrdila ďalšie formáty, o ktorých portál Mediaboom.sk pre rok 2015 už písal. Pokračovať bude Búrlivé víno aj Chlapi neplačú, vrátiť by sa mala Svokra so Zámenou manželiek, na jeseň by sa šiestej sezóny mala dočkať Farma. Tá zažíva aktuálne jednu zo svojich najsilnejších sérií. Podľa našich informácií má tiež Markíza v zálohe ďalšie časti seriálu Rodinné prípady. V roku 2015 bude pokračovať aj Kredenc, Markíza s Novou boli, pravdepodobne, tiež spokojné s výkonmi prvej časti Chart Show, s ktorou rátajú aj o rok. Potvrdené sú aj etablované formáty Reflex, Teleráno či Smotánka, ktorá v aktuálnom období zažíva vzkriesenie a hýbe sa v podieli na úrovni 26 – 28 %.

Čítať viac...
Nahor