Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

POTVRDENÉ: Markíza už zoficiálnila, ako vyvrcholí Farma!

Televízia potvrdila informácie portálu Mediaboom.

Markíza oficiálne vydala programové plány, v ktorých potvrdzuje, ako bude vyzerať finálový týždeň Farmy. Ako sme vás už informovali, po tom, čo Búrlivé víno vyvrcholí vo štvrtok 11. decembra sa Farma presunie na jeho čas, 20:30, a tam aj zotrvá až do finále.

Finále projektov Markízy: Chlapi neplačú a Doktori pôjdu najdlhšie, Kredenc v lepšom čase!

Kým pôvodne sme informovali až o trojici semifinálových dielov, v programových plánoch udáva Markíza nakoniec len jediný. Odvysielať by ho pri tom nemala tesne pred finále, ale hneď na úvod záverečného týždňa v pondelok 15. decembra. Ďalšie dva dni televízia nešpecifikuje, aké epizódy šou ponúkne.

Finále projektov Joj: Panelák vyvrcholí ako posledný zo slovenských seriálov! Kedy skončia Bučkovci?

Líder zároveň potvrdzuje naše informácie, že sa finále Farmy odohrá v netradičný deň, uprostred týždňa vo štvrtok 18. decembra. Šou tak ukončí v ten istý deň v týždni, ako ju odštartoval, prvú epizódu ponúkol taktiež netradične vo štvrtok. Dôvodom pre takéto nastavenie by mohli byť vianočné sviatky. Ak by Markíza nechala finále na nedeľu, do Štedrého dňa by ostávali tri dni a záujem o reality šou a jej vyvrcholenie by rýchlo vystriedali Vianoce.

Čítať viac...
Nahor