Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Markíza s novou celebritnou šou, moderátorom Bičan!

Televízny líder už potvrdil informácie, s ktorými prišiel exkluzívne portál Mediaboom.sk. Skutočne vyrába novú celebritnú súťažnú šou na základe licencovaného formátu Hollywood Game Night, ktorú bude moderovať Andrej Bičan. Markíza avizuje názov Hviezdna šou, no na zábere priamo z výroby svieti názov Hviezdna párty, o ktorom sme vás informovali.

Nálada na nakrúcaní bola výborná. Pracovný názov tohto projektu je Andrej a jeho kamaráti tak, ako to kedysi dávno odznelo v Tvojej tvári. A zrazu naozaj vzniká. Bude tu Andrej, budú tu jeho kamaráti, bude aj výborná kapela, ktorá zahrá do rytmu a budem mať dokonca aj bar. Veľmi sa teším, že hviezdna párty bude na televíznej obrazovke,“ povedal pre Markízu Andrej Bičan.

Rovnakú šou zakúpila aj Nova, v predbežných plánoch ju avizuje pod názvom Celebrity Night Show a nasadená je do druhého večerného slotu o 21:30 dvakrát do týždňa v pondelky a štvrtok. Zaujímavosťou je, že Markíza a Nova opäť vyrábajú vlastné verzie rovnakého formátu, pričom slovenský líder nakrúca v českom štúdiu na Barrandove. Preto sa v Prahe aktuálne zvýšila koncentrácia slovenských osobností. Výlet do metropoly Česka aktuálne absolvovali napríklad Barbora Švidraňová, Lukáš Adamec, Zuzana Šebová, Viktor Vincze, Zuzana Vačková, Miňo Kereš či Lenka Vavrinčiková. Zdá sa, že aj na základe tohto obsadenia hosťujúcich celebrít by sa nová šou mohla na Markíze objaviť už túto jeseň. Televízia by na to bola pripravená, nakoľko má prvú výrobu za sebou.

Nová celebritná šou má potenciál uspieť u divákov. Kým Dobre vedieť! bolo pred štartom prirovnávané k Milujem Slovensko, práve táto novinka sa môže hitu RTVS priblížiť ešte viac. Režisérsky by mal za projektom stáť Pepe Majeský, ktorý je dvorným režisérom Markízy a jej najväčších šou. Pracuje aj na Tvoja tvár znie povedome. Formát Hollywood Game Night vysiela americká stanica NBC od roku 2013 a pokračuje už s jeho piatou sezónou.

Čítať viac...
Nahor