Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Leoš Mareš sa vracia do Superstar! Šou tento rok s novinkou, úloha moderátorov na ústupe

Ako sa očakávalo, Jasmina Alagič nebude moderovať Superstar sama, pribudne k nej ostrieľaný kolega.

Superstar už pozná všetky kľúčové mená. Po odhalení porota mohla Markíza aj Nova oficiálne predstaviť oboch moderátorov speváckej šou, ktorých výber nemala pri tejto sérii Superstar vôbec jednoduchý. Televízie podľa zákulisných správ dlho nevedeli dohodnúť moderátorske mená a nakoniec do role hlavnej moderátorky podpísali pôvodnú adeptku na moderovanie zákulisia, tvár Fashion TV, Jasminu Alagič.

K nej sa nakoniec pridá český moderátorský matador, Leoš Mareš. O jeho účasti v piatej federálnej Superstar sa špekulovalo už niekoľko dní, televízie jeho angažovanie aktuálne oficiálne potvrdili. Mareš už má s moderovaním Superstar bohatú skúsenosť, v roku 2006 moderoval českú verziu, v 2009 už česko-slovenskú spoločne s Adelou Vinczeovou, v roku 2011 bola jeho partnerkou Tina.

„Superstar je Matka všetkých podobných šou. Naposledy som ju moderoval v roku 2011 a je mi cťou, že po siedmich rokoch opäť zažijem atmosféru priamych prenosov s množstvom talentovaných súťažiacich,“ povedal moderátor k svojmu návratu do Superstar po siedmich rokoch. Mareš patrí medzi vôbec najdrahších moderátorov na trhu.

Spomínané dlhé hľadanie moderátorov Superstar bude mať za následok, že sa ich úloha v úvodnej fáze šou minimalizuje. Televízie ich totiž dohodnutých nemali mať dokonca ani v čase nakrúcania kastingov. Leoš Mareš by mal nastúpiť napríklad až do živých prenosov, dovtedy by mala šou sprevádzať Alagič osamote. Už v predošlom ročníku v roku 2015 pritom bola úloha moderátorov v šou potlačená. Televízie vôbec prvýkrát angažovali len jedného moderátora – Martina „Pyca“ Rauscha, ktorý sa v úvodnej fáze šou mihol len v pár vstupoch.

 

Čítať viac...
Nahor