Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

POTVRDENÉ: JOJ od 19.augusta s veľkými zmenami

A hneď od začiatku s veľkou zmenou v nasadení seriálu Panelák, ktorý dostane nový vysielací čas.

 

Podľa oficiálnych programových plánov štartuje TV JOJ jesennú vysielaciu štruktúru týždeň po českej Prime, už 19. augusta, kedy sa na obrazovky vracia seriál Panelák a štartuje reality show Vyvolení Dom snov. Informácie o veľkých zmenách v programovej štruktúre JOJ, ktoré prenikali do médií v posledných dňoch, sa potvrdzujú. Seriál Panelák JOJ presúva na 21.30 hod. mimo priamej konkurencie seriálu Búrlivé víno. Priaznivci slovenských seriálov sa tak možno potešia, keďže si budú môcť pozrieť oba seriály. Na 20.20 hod. JOJ zaraďuje reality show Vyvoleni Dom snov, ktorá bude priamo konkurovať najsilnejšej zbrani Markízy – Búrlivému vínu. Divák tak dostane alternatívu, JOJ chce zrejme ešte viac cieliť na mladších divákov.

Presun Paneláku do neskoršieho času JOJ kompenzuje nasadením jeho predpremiéry na stanicu PLUS, kde ho diváci uvidia už o 16.45 hod. Menšej stanici to môže priniesť nových divákov. Panelák aj Vyvolení Dom snov sa budú vysielať každý pracovný deň, čo znamená, že Panelák dostane viac epizód – po novom sa bude opäť vysielať aj v stredu, kedy Markíza zvyčajne vysiela Modré z neba. Reality show Vyvolení Dom snov – Rozhodnutie bude JOJ vysielať vždy v sobotu – tam sa zrejme priamo stretne s konkurenčnou reality show Farma. Štart Farmy zatiaľ Markíza neoznámila, v programových plánoch od 19. augusta nefiguruje, je možné, že začne o týždeň neskôr. Nebolo by ale prekvapením, keby Markíza po oznámení štartu Vyvolených prišla s programovou zmenu a štart Farmy prehodnotila.

Panelák podľa programových plánov posilní aj stanicu WAU, kde sa bude vysielať v nedeľu popoludní – všetkých päť epizód z týždňa. Zmeny v spravodajskej hodine, zatiaľ v programových plánoch JOJ Group nie sú, teda ani presun relácie KRIMI na stanicu PLUS. Rovnako tak zatiaľ televízia nenasadila nový seriál Klan. Vo vysielacom čase o 18.00 hod. JOJ už tento mesiac nasadila do vysielania premiérové vydania Súdnej siene.

 

 

Foto: JOJ.sk

Čítať viac...
Nahor