Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Jesenný boj sa začne ešte v auguste, na skorší štart sa pripravuje V siedmom nebi!

To, o čom sa už niekoľko týždňov špekuluje, sa stane realitou.

Televízie sa skutočne pripravujú na skorší štart jesene. Okrem denných seriálov by sa totiž už v auguste mali do vysielania  dostať aj najnákladnejšie projekty, ktorých nasadenie sa očakávalo v septembri.

Platiť to už s určitosťou bude v prípade druhej sezóny jedného z kľúčových a najdrahších projektov Joj, relácie V siedmom nebi. Televízia aktuálne nakrúca upútavky, výroba prebiehala aj na záhrade Vila Rozborila. Práve v spojení s týmto nakrúcaním moderátor odhalil, že sa šou dostane na obraz už o mesiac a teda v auguste. Pred rokom Siedme nebo štartovalo 7. septembra, tento rok by to tak malo byť minimálne o týždeň skôr.

Markíza s Joj okrem toho hlbšie v júli spustili kampane na ťažiskové šou Superstar a Česko Slovensko má talent. Aj v ich prípade sa dnes už očakáva skoršie nasadenie ešte v budúcom mesiaci. Rovnako tak už televízie promujú aj prostredím podobné projekty Farma a Farmár hľadá ženu. Reality šou Markízy pravidelne štartovala na konci augusta, oproti predošlému roku začala televízia s kampaňou o dva týždne skôr.

Ešte v auguste sa má do vysielania dostať access novinka Joj Moja mama varí lepšie ako tvoja, v obdobnom čase by sa mohli vrátiť Divoké kone či Búrlivé víno, vínna sága minulý rok po letnej pauze štartovala v polovici augusta. Uprostred budúceho mesiaca by sa malo vrátiť Inkognito, Markíza už tiež spustila kampaň na seriálovú novinku Kukučka. Tú komunikuje líder ako nástupcu Chlapi neplačú, tí sa pred rokom po letnej pauze vrátili až v septembri aj keď na jeho úplnom začiatku.

Čítať viac...
Nahor