Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Posledný klinec pre Búrlivé víno? Markíza spustila výrobu jeho náhrady!

Markíza má opäť starosti s kľúčovým časom, Búrlivé víno sa prepadáva aj podvečer.

V minulosti ťahák Markízy sa nakoniec stal jeden z jej najväčších problémov. Búrlivé víno v tomto roku precestovalo niekoľko hlavných slotov, aby nakoniec ani v jednom nedokázalo uspieť.

Seriálu sa nedarí ani o 18. hodine, v tejto sezóne sa začal prepadávať aj do hlbokých podpriemerov. V stredu padol len na úroveň 16 %. Markízu k tomu okrem slabého accessu, v ktorom niekoľko dní drží dominanciu Joj, trápi aj slabnúca pozícia s Televíznymi novinami, ktoré čoraz častejšie zaostávajú za Novinami.

Dokedy Markíza s Búrlivým vínom vytrvá, je otázne. Aktuálne sa však pustila do výroby nových častí Kolesa šťastia, ktoré jej dokázalo, aj keď len priemerne, fungovať v mimosezónnom období. S nástupom jesene už klesalo. Televízia takto potvrdila zámer pokračovať v šou, o čom sme vás informovali prednedávnom. Koleso šťastia nasadila Markíza od konca júla, vyplnilo celý čas do návratu Búrlivého vína.

Čítajte aj: Nekonečný príbeh pokračuje, Burlivé víno dostane ďalšiu sériu!

Televízia pokračuje vo výrobe šou napriek tomu, že čelila silnej kritike divákov aj médií. Zrušila dokonca jeho facebookové stránky, všimla si to Pluska. Dôvodom mali byť neutíchajúce negatívne komentáre. Najväčšiu kritiku musela zniesť Alžbeta Ferencová, ktorá bude pokračovať aj v nových častiach relácie. Pokračuje taktiež Lukáš Adamec.

Rovnaký problém, ako dnes, riešil líder aj vlani, v pozícii Búrlivého vína sa však nachádzala Kukučka. Tú nakoniec presunul na Domu, seriál nahradil postupne Rodinnými prípadmi, novinkou Susedské prípady či rýchlo zrušenou reláciou Majster pekár. Ani jeden projekt v tom čase neuspel. Posledne sa najviac darilo v accesse Markízy premiérovým Susedským prípadom, keď bežali na konci tejto jari a v júli.

Čítať viac...
Nahor