Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Posledná séria Kostí odštartovala priemerne, Farmu však stlačila pod tridsiatku!

V stredu uspela Plus aj Doma, ktorej Feriha ponaháňala najsilnejšie komerčné stanice.

Až v tretí večer týždňa sa dokázalo Búrlivé víno prepracovať v ratingu cez hranicu 11 %. Seriál pocítil prílev divákov aj v podieli, ktorý sa blížil k hranici 31 %. Panelák sa po slabšom období vracia k svojmu sezónnemu priemeru, v stredu sa štveral k hranici 7 % ratingu a v podieli prekročil 18 %.

V minulosti mimoriadne silná akvizícia Joj, Kosti, odštartovala už aj na Slovensku svoju poslednú 10. sériu. S prvou časťou uhrala len vlažný výkon nad 4 % ratingu a podiel 15 %. Ide však o zlepšenie oproti predchádzajúcej Krausovej talkshow a kriminálke King a Maxwellová. Návrat Kostí mierne pocítila aj Farma, ktorá nie je tento týždeň v najlepšej kondícii a po tom, čo sa pohybovala tesne nad ratingovou hranicou 8 % ju prvý raz podliezla – avšak len o desatinu. Aj v podieli reality šou zoslabla a o dve desatiny podliezla 30 %.

Z menších staníc bola po ôsmej najsilnejšia Plus, sitkom Profesionáli a rovnako film Dvojníci sa blížili k 8 percentám podielu. Úspešný večer má za sebou aj Doma, ktorá s Bez servítky aj kriminálkou Odložený prípad tancovala okolo piatich percent, Feriha atakovala podiely 9 a 16 %. Telenovela zviedla so svojou druhou časťou veľmi vyrovnaný boj s najsilnejšími komerčnými stanicami. Revolúcia Markízy uhrala podiel 18,5 %, Show Jana Krausa podiel 15,4 %, no talkshow aj seriál Markízy skončili skôr ako turecká telenovela ťahaná až za polnoc, vďaka čomu jej share rastie. Oba programy tak Ferihu, aj keď len o desatiny, v ratingu predbehli.

Čítať viac...
Nahor