Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Posledná séria Búrlivého vína pozná predbežný dátum štartu! Kredenc pokračuje aj v januári

Poznáme prvé detaily o programe Markízy v prvých týždňoch nového roka.

Televízie sa už vo veľkom pripravujú na jarnú sezónu, ktorá by mohla aj tentoraz odštartovať skoro. Už v januári by sa podľa prvých informácií portálu Mediaboom.sk mohla vo vysielaní objaviť seriálová novinka Joj ZOO, pričom zaháľať s návratom svojich klasík nebude Markíza.

Tá aj v budúcom roku kontinuálne pokračuje vo vysielaní Búrlivého vína, ktoré by si podľa prvých plánov malo oddýchnuť podobne ako pred rokom. Markíza chystá poslednú epizódu v tomto roku uviesť vo štvrtok 17. decembra 2015, pričom s novou siedmou sériou chce podľa aktuálnych zámerov vyrukovať už v pondelok 11. januára 2016. V prvý mesiac nového roka by sa mal denný seriál vrátiť do intenzívnejšieho nastavenia, keď ho televízia avizuje štyrikrát do týždňa od pondelka do štvrtka.

Aj po výmene rokov by mal v hlavnej večernej ponuke lídra ostať Kredenc. Televízia s ním ráta rovnako od pondelka 11. januára vždy po Búrlivom víne. V utorky a štvrtky chce Markíza po vínnej ságe uvádzať klasický mimosezónny formát Svokra. Po prvýkrát v novom roku by sa však mala objaviť už vo štvrtok 7. januára 2016 o 20:30. V stredy po Búrlivom víne a v piatky až nedele od pol deviatej avizuje líder filmy.

Či sa však naplnia prvé plány Markízy v novom roku, je viac než otázne. Dá sa očakávať, že v prípade potvrdenia januárového štartu ZOO vyrukuje líder proti novinke Joj so silnejším titulom ako aktuálne podpriemerným Búrlivým vínom. V minulom roku napríklad oproti prvým plánom spustila skôr piatu sériu práve Búrlivého vína, keď zareagovala na štart Divokých koní. Vtedy ale ešte s vínnou ságou rátala ako silnou protizbraňou.

Čítať viac...
Nahor