Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Dedičstvo opäť v programe, Joj ho na najbližší týždeň mala vynechať zámerne (aktualizácia)

Aktualizácia 17. január 00:30

Joj v priebehu tohto týždňa stiahla pre budúci, 4. týždeň, z programu premiérovú epizódu seriálu Dedičstvo. Dôvodom má byť „veľký týždeň“ a množstvo premiér, na ktoré sa chce primárne sústrediť. Výluka vo vysielaní Dedičstva bude len na jeden týždeň. Od 20. januára 2014 začína veľký premiérový týždeň na Jojke, kedy sa zameriavame najmä na nové a faceliftované formáty, ale už od 27.1.2014 seriál Dedičstvo opäť pokračuje na JOJke, povedala nám PR manažérka TV Joj Katarína Nosková. Nepotvrdila tak, že by dôvodom pozastavenia seriálu mal byť slabý výkon jeho ostatnej časti.

———–

Pôvodná správa 16. január: Posledná šanca? Dedičstvo opäť v programe, Joj s ním počká na štart Kukátka

Dedičstvo bude podľa programových plánov na Joj pokračovať. Televízia po jeho ostatnom neuspokojivom výsledku seriál stiahla z programu na najbližší týždeň, keď na jeho miesto nasadila film Snežné psy. Na 5. týždeň sa však seriál opäť v programe nachádza.

Hlavným dôvodom dočasného pozastavenia Dedičstva je pravdepodobne neskorší štart nového javiskového sitkomu Kukátko, ktorý odštartuje ako posledná z januárových noviniek Joj 27. januára. Vďaka intenzívnej kampani a známym tváram z dodnes populárnej Partičky, má táto novinka šancu na vysoký podiel. Kukátko má svoje miesto v pondelok po Paneláku o 21:20, hodinu na to, o 22:20, je zaradená premiéra Dedičstva.

Pozastavenie Dedičstva na týždeň je však napriek tomu prekvapením, nakoľko tento pondelok by seriálu nerobila nábeh akvizícia, ktoré nedokázali vytvoriť Dedičstvu dostatočnú základňu, ale nová 13. séria Paneláku, po ktorej sa seriál vysielal na jeseň. Prvá časť novej série Paneláku má pri tom potenciál získať vyšší podiel ako tie ostatné. Konkurenciu by však Dedičstvu robila výrazne promovaná prvá časť zo série Skutočné prípady

Čítať viac...
Nahor