Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Portál Mediaboom.sk sa v návštevnosti priblížil aj historickému rekordu medzi mediálnymi portálmi

Mediálny portál Mediaboom.sk má za sebou napriek obmedzenej prevádzke mimoriadne úspešný rok.

Pravidelne aktuálny s exkluzívnymi a zákulisnými informáciami. Portál Mediaboom.sk si napriek obmedzenej prevádzke dokázal svojím atraktívnym obsahom nájsť miesto na trhu a od svojho spustenia v septembri 2013 pravidelne navyšuje svoju návštevnosť.

Rok 2014 bol prvým kompletným pre náš portál a zaznamenal hneď niekoľko úspechov. Vôbec najvyššiu návštevnosť dosiahol portál Mediaboom.sk počas rozbehnutej jarnej televíznej sezóny v apríli 2014, kedy si naň našlo cestu až 142-tisíc reálnych užívateľov*. Historický rekord medzi mediálnymi portálmi drží podľa vlastných slov Miroslava Kernová s jej blogom, keď v novembri 2014 dosiahla podľa oficiálneho merania AIMmonitor hodnotu 145 814 RU.

Mediaboom.sk dosiahol aj cielený medziročný nárast. Po dvojmesačnej skúšobnej prevádzke (september a október 2013) nabehol v ďalších dvoch mesiacoch už na pravidelné publikovanie článkov. V porovnaní mesiacov november a december medzi rokmi 2013 a 2014 zaznamenal portál nárast návštevnosti o vyše 160 % a jeho priemerná mesačná návštevnosť sa v týchto mesiacoch roka 2014 vyšplhala na hodnotu 51 000 RU*.

Čítanosť nášho portálu Mediaboom.sk sa nám podarilo stabilizovať a etablovať ho medzi renomovanými mediálnymi portálmi. Ďakujeme pravidelným čitateľom, že sa k nám vracajú, keďže práve oni tvoria základ jeho súčasného postavenia. Verím, že prinášame príjemné čítanie, nechceme sa stavať do polohy vyslovene odborného portálu, pracujeme však s relevantnými informáciami, ktoré máme overené, alebo oficiálne potvrdené. Tie najexkluzívnejšie informácie sa týkajú zákulisia televízneho biznisu a myslím si, že aktuálne náš portál v tomto smere prináša najviac zaujímavých informácií. Tento rok je kľúčový pre to, aby mohol portál naďalej fungovať, prípadne rozširovať svoj obsah.
koordinátor portálu Mediaboom.sk, Michal Hrčka

Našim čitateľom ďakujeme o to viac, že sú s nami napriek viacerým technickým problémom, s ktorými sa náš portál potýka z dôvodu pravidelných hackerských útokov s cieľom poškodiť a dokonca úplne zastaviť činnosť portálu. Pre ne bola niekoľkokrát stránka alebo jej časť mimo prevádzky aj niekoľko hodín.

Napriek obmedzenej prevádzke sme radi, že už v tomto čase môžeme byť partnermi a zároveň si partnerov vyberať. Portál Mediaboom.sk sa rozhodol podporovať kultúru na Slovensku a exkluzívne sa dohodol na spolupráci s operným portálom Opera Slovakia, ktorý spoločne s rovnomenným občianskym združením organizuje po Slovensku operné koncerty s benefičným charakterom. Aj vďaka tejto spolupráci sme mohli byť pri pomoci postihnutým deťom z Liptova či patologickým novorodencom z I. Detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave. V oblasti kultúry sme tiež podporili aktivity Slovenského národného divadla.

*portál Mediaboom.sk meria návštevnosť neoficiálne prostredníctvom nástroja Google Analytics na rozdiel od portálov Mediálne.sk, Stratégie.sk a Omédiách.com, ktoré sú súčasťou oficiálneho plateného merania AIMmonitor

Čítať viac...
Nahor