Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Porotcovia Hlasu sa v najnovších upútavkách spovedajú, prečo sa tešia na štart šou

Aj Markíza s Novou majú upútavky, v ktorých sa prezentujú porotcovia ich speváckej šou samostatne.

Lídri slovenského a českého trhu masírujú svojich divákov upútavkami na ich najväčší jarný projekt Hlas. V novej kampani nechávajú prehovoriť porotcov, prečo sa tešia na štart speváckom šou a čo ich na nej baví. Televízie prostredníctvom koučov vyzdvihli všetky klady či špecifiká šou, na ktoré chceli upozorniť.

Nová porotkyňa Marta Jandová s Darou Rolins vyzdvihli atmosféru a energiu celej šou, Michal David sa v kampani teší na to, ako bude pomáhať začínajúcim spevákom odštartovať ich kariéru. Nováčik v porote Majk Spirit sa teší na príbehy, ktoré prinesú speváci a prezradil, že hľadá niekoho, kto prinesie na scénu niečo nové. Pepa Vojtek upozornil na to, že  v kastingovej časti nezáleží na vzhľade, keď sú porotcovia k súťažiacim otočení chrbtom.

Samostatné upútavky s jednotlivými porotcami má aj Joj s Primou v rámci kampane na X Factor. Televízie však v nej musia porotcov najprv predstaviť, nakoľko tí nie sú na oboch trhoch tak známi, ako to v konkurenčnom Hlase.

V oboch prípadoch poznáme už aj dátum štartu speváckych šou. X Factor odštartuje ako prvý v nedeľu 9. marca, Hlas o tri dni neskôr, v stredu 12. marca.

Spoločná upútavka porotcov Hlasu

Marta Jandová a Dara Rolins

Michal David

Majk Spirit

Pepa Vojtek

Čítať viac...
Nahor