Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Porota šiesteho Let´s Dance je známa! Odhalený aj nový člen za nebohého Bednárika

Jozef Bednárik bol so šou zrastený, Markíza predstavila novú tvár poroty.

Prípravy na šiestu sériu Let´s Dance sú v plnom prúde, pričom po moderátoroch je známa už aj porota. Vďaka šou sa v spoločnom projekte po rokoch opäť objavia Adela Vinczeová a Martin „Pyco“ Rausch, pričom chýbať nebudú ani ďalšie tváre spojené s tanečnou šou.

Markíza sa dohodla na pokračovaní spolupráce s Jánom Ďurovčíkom, ktorý tak zasadne do poroty aj šiesteho ročníka. Dosiaľ chýbal iba v jednej – štvrtej sérii. Za porotcovský pult sa posadí aj Tatiana Drexler, ktorá porotcuje aj v českej obdobe tejto šou, v StarDance. Zaujímavosťou je, že Drexler chýbala v piatej sérii Let´s Dance, ktorá mala priniesť inováciu a omladenie projektu.

Jediným porotcom, ktorý absolvoval všetkých doterajších päť ročníkov tanečnej šou Markízy, bol nebohý Jozef Bednárik. Televízia už oznámila novú tvár poroty, ktorá bude vypĺňať prázdne miesto. Markíza angažovala choreografa a bývalého tanečníka Petra Horáčka. O štvrtom mene v porote Let´s Dance Markíza nehovorí.

„Pozvanie do poroty projektu Let’s Dance bolo pre mňa príjemným prekvapením a tak trochu aj výzvou. V predchádzajúcich ročníkoch som pôsobil ako choreograf a supervízor, práca porotcu ale bude diametrálne odlišná. Keďže sa však profesionálne venujem rozhodcovstvu tanečných súťaží už 24 rokov‎, rád si vyskúšam aj hodnotenie z „televíznej stoličky,“ povedal Horáček pre web Markízy.

Čítať viac...
Nahor