Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Britský Talent: Poohýbané kosti, skvelé detské hviezdy aj šokujúci záver! (Divadlo 6)

Pred týždňom nám tvorcovia Britain´s Got Talent ponúkli poriadnu dávku talentov a nešetrili ani tento raz. Pozrite sa spoločne v spolupráci s portálom Panáček v reality show na to, ako vyzeralo predposledné divadelné kolo britského Talentu.

Postupujúci zo 6. divadelného kola

Groove Thing
Tancujúce deti sa v tejto sérii ešte neobjavili a Groove Thing to napravili. Všetku pozornosť na seba strhol malý Ben, ktorý je v skupine dievčat úplne sám. Vystúpenie v detskej kategórii zarezonuje, no ťažko povedať, či to bude stačiť na veľký úspech.

Gracie Wickens-Sweet
Gracie je 10-ročná školáčka a jej veľkým snom je, aby mohla v živote spievať pred veľkým publikom. Do Talentu prišla zaspievať známu pieseň Over The Rainbow. Aj Gracie predviedla výkon, ktorý sa v detskej kategórii nestratí, no s profesionálmi sa to ešte porovnávať nedá. Dokázala však zaujať.

Leo Bailey-Yang
7-ročný Leo je skutočne nadaný pianista. No nie každé dieťa dokáže hrať so zaviazanými očami. Leo však áno a to tak skvelo, až máte pocit, či náhodou predsa len nemá v škraboške malinkú dieru.

The Sakyi Five
Veľa generácií rodín sa už snažili napodobniť úspech Jackson Five. O niečo podobné sa bezpochyby snažili i The Sakyi Five. Prvá zvolená pieseň nebolo to pravé orechové a Simon nakoniec spev prerušil. Od poroty však dostali druhú šancu, ktorú využili o trochu lepšie. Zaujímavá päťka, ktorá však má pred sebou ešte veľa práce. Znejú dobre ako skupina, no samostatne to ono nebolo.

Luca Caló
23-ročný barman Luca robí svoju šou v bare. Rozhodol sa, že keď to baví ľudí tam, mohlo by to pobaviť aj tých pred televízorom. Všetkých zaujal už tým, ako prišiel oblečený s opätkami na nohách. Luca začal najprv spievať – klasický falošný spev, aký vídame pravidelne. Za to dostal hneď niekoľko bzučiakov, no za tým už rozbehol tancovanie na „ihlách“. A myslíme si, že takýto pohyb na podpätkoch by mi závidela nejedna dáma. Svoje vystúpenie, ktorým rozjasal publikum, zakončil dokonale, neuveriteľným rozštepom.

The Cocooners
Staršie dámy v rokoch ukázali, že nie každý dôchodca trávi voľný čas v obchodoch. The Cocooners sa postavili na svoje stupienky, odhodili oblečenie a spustili stepovanie. Aby z toho bolo veľký úspech, chcelo by to niečo omnoho viac pompézne, no ako zábavné vystúpenie právom patria do šou.

Daniel Chettoe
Daniel prišiel spievať a ohromil nejedného diváka. Má 15 rokov s hlasom starého muža. Dobre sa zhostil piesne Cry Me a River a jeho hlas bol v skutku skvelý. Keď sa na Daniela pozeráte, tak si hovoríte, že to jednoducho nemôže spievať on. Pokojne sa môže stať čiernym koňom súťaže.

Bonetics
Prezývaný aj Junior mal v minulosti nemálo problémov s chovaním a ide mu to až z očí. Výrazne pripomenul tanečníka z amerického Talentu – Turfa, ktorý pred rokmi ohromil americké publikum tým, ako dokázal ohýbať svoje telo. Junior sa do toho pustil tiež. Nie je v obore žiadnym nováčikom, týmto umením sa snaží živiť už nejaký ten piatok. Nafotil niekoľko umeleckých fotiek s ohybmi svojho tela. Ohýbanie končatín do neuveriteľných uhlov, šialené polohy rúk, kedy si už človek hovorí, že si musí ruku vykĺbiť. No Junior to zvládol výborne.

The Kingdom Tenors
V tomto ročníku zatiaľ chýba operný spevák či speváčka. A ani táto skupina nebolo ono. S piesňou Raise Me Up nemali ani priestor veľmi sa ukázať a kráľovstvo tenoru ich výkon rozhodne nepredstavoval. Možno prekvapia nabudúce.

Danny Posthill
Danny je premiérovým stand up komikom tohto ročníka. Špecifickejšie by sme ho zaradili skôr do kategórie imitátorov. Vo svojom repertoári má niekoľko britských osobností a tak nám jeho vystúpenie veľa nepovie.

Haydn Cook
Čo dokáže s človekom urobiť nervozita ukázal Haydn. Rozklepaný sa nakoniec pustil do spevu, ktorý nebol vôbec zlý. Jeho hlas mal dobrú farbu, znel melodicky. Nakoniec mu však hlas odišiel a Haydn to vzdal. Od poroty nakoniec dostal postup, aby mohol ešte raz ukázať, čo v ňom skutočne je a využiť šancu.

Emma Jones
Ani Emma sa nedokázala vyhnúť nervozite. Tréma s ňou až trepala. Prišla spievať operne a vybrala si pieseň Ave Maria. Nervozita s ňou hádzala a podpísala sa, pravdepodobne, aj na jej speve. Na začiatku mala Emma hlas skľúčený, no časom sa uvoľnila a stres pomaly opadával. Jej výkon bol však perfektný a ovácie si zaslúžila právom. Ak sa nenechá trémou zvlacovať, pokojne sa môže dostať do finále.

Lorraine Bowen
Lorraine je učiteľkou hry na klavír. Má 12 študentov, ktorí sa za ňu trošku hanbili. Lorraine totiž vyzerala, že si pred vystúpením trošku vypila. Táto dáma však len má svoj svet. Zaspievala vlastnú pieseň, pričom už na začiatku si vyslúžila tri bzučiaky. Jedine David ostal trpezlivý a vyplatilo sa. Lorraine dotiahla spev až do konca a od publika zožala veľký aplauz. David k tomu prejavil svoju komickú stránku, keď stlačil Golden Buzzer a cez tri X-ká poslal Lorraine rovno do semifinále. Sama o tom však spočiatku netušila, o tom, že je v semifinále, sa dozvedela až v zákulisí. Simonov pohľad hovoril za všetko, vôbec nechápal, ako David mohol takéto vystúpenie poslať až do semifinále. Každý z porotcov má k dispozícii len jeden zlatý bzučiak a dnes už poznáme všetkých jeho majiteľov.

 

Nepostupujúci zo 6. divadelného kola

Stuart and Gareth

Arman

The Fabulous Russella

 

Čítať viac...
Nahor