Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Pondelok opäť prevalcoval futbal, Markíza s filmom tvrdo prepadla! Joj udržala čísla aj s reprízovým Inkognitom

Podvečerný futbal sa už približoval bližšie k hranici 40 podielov.

Tretí deň osemfinálových súbojov futbalových Majstrovstiev sveta priniesol ďalšie vysoké výkony verejnoprávnym staniciam. Dvojka s poobedným duelom Brazílie a Mexika vyskočila na takmer 28 a až vyše 37 % a v druhom polčase tak zaznamenala dosiaľ najlepší podiel na trhu v priebehu tohto šampionátu. Darilo sa aj večernému duelu, keď jeden z najlepších zápasov tohtoročných majstrovstiev medzi Belgickom a Japonskom videlo okolo 6 a až vyše 9 % divákov s podielmi okolo 22 a 28 % od 20. hodiny. Druhý polčas sa stal najsledovanejším programom v oboch cieľovkách, celkovo si ho pozrelo takmer 575-tisíc divákov.

Dvojkou večera bola Joj s Inkognitom, ktoré napriek repríze udržalo rating pod 6 % a podiel okolo 17 %. Nasledujúca repríza uhrala share 15,5 %. Markíze sa vôbec nedarilo s filmom Lúpež po taliansky, ktorá tvrdo prepadla len s podielom okolo 12 %. Nikdy ťa neopustím na Doma šlo pod a nad 6 %, Hry o život: Drozdajka 2 sa dostali cez 5 %. Expendables: Nezničiteľní 3 na Dajto šli pod 5 %, kriminálky Wau v pondelok nevyskočili, postupne klesali podielmi okolo 4, nad 3 a 2,5 %.

Podvečer na prázdniny odišla šou Joj Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorej sa síce túto jar nedarilo, no televízia bez nej padla ešte hlbšie. Zaradením reprízových Skutočných príbehov tvrdo prepadla podielom len takmer 9 %, Rodinné prípady prekročili 17 %. Televízne noviny bez Oteckov stratili dych a uhrali len podiel pod 22 %, Noviny boli na podobnej ratingovej úrovni, v podieli podliezli 21 %. Celkovo si ich pozrelo 405-tisíc divákov, Noviny cez 320-tisíc.

Čítať viac...
Nahor