Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pondelok opäť pre Inkognito, najviac divákov malo aj celkovo! Markíza drží bezpečné vedenie podvečer

Joj sa podvečer naďalej trápi.

Pondelňajšie večery patria v lete Inkognitu. Relácia s ďalšou premiérovou časťou dosiahla rating vyše 6,5 %, čo podielovo znamenalo share okolo 21,5 %. Nasledovná repríza uhrala 21 %. Markíza s filmom Krycie meno U.N.C.L.E. skončila podpriemerná podielom takmer 17 %.

Nikdy ťa neopustím na Doma pokračovalo podielmi necelých 6,5 a vyše 7 %, Čeľuste: Odplata sa na Dajto dostali na 5,5 %. Wau s kriminálkami uhrala podiely okolo 3, pod 4 a pod 6 %, Trh márnosti na Plus sa ťahal ku 3,5 %.

Podvečer ostáva Markíza v bezpečnom vedení s Rodinnými prípadmi a podielom takmer 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja so špeciálom síce stúpla, ostala v podpriemere podielom necelých 12,5 %. Joj sa tak naďalej v tomto čase trápi, a to aj bez konkurencie Oteckov. Televízne noviny sa dostali o niečo nad 25,5 %, Noviny zas pod 23 %. Celkovo ich videlo vyše 430-tisíc divákov, Televízne noviny zas cez 353-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch hlavných cieľovkách stalo Inkognito, spolu ho videlo takmer 450-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor