Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pondelok opäť ovládlo Inkognito, odskočilo aj v celkovom počte divákov! Markíza sa dvihla s filmom

Počas leta sa Joj najviac darí s premiérovým pondelňajším Inkognitom, Markíza je počas prázdnin v tento deň s filmami podpriemerná.

Inkognito aj druhý týždeň vyhralo pondelok. Relácii sa podarilo o niečo stúpnuť na rating takmer 7,5 %, čo v podieli predstavovalo hodnotu pod 23 %. Markíza porástla tiež, keď jej dosiaľ najlepšie zahrala pondelňajšia snímka, komédia Zohan: Krycie meno kaderník dosiahla rating pod 6 % s podielom vyše 19 %. Markíza tak nateraz ostala v pondelok pod svojím priemerom. Reprízové Inkognito získalo 20,5 %.

Medzi menšími stanicami najprv zabodovala Plus s Profesionálmi a podielom takmer 7 %, následne ju vystriedala Doma s telenovelou Nikdy ťa neopustím a podielmi vyše 6 a 7,5 %. Čeľuste 3 na Dajto uhrali pod 5 %, kriminálky Wau sa hýbali pod a nad 2 % a pod 5 %. Plus s filmom Ja, Earl a dievča na zomretie uhrala share okolo 3 %.

Rodinné prípady sa hýbali okolo 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja padla len okolo 10 %. Televízne noviny si pripísali vyše 24 %, Noviny napriek neúspechu v podvečere skončili aj pre neskorší vysielací čas ratingovo tesne pred nimi, podielovo získali okolo 23 %. Celkovo ich videlo pod 440-tisíc divákov, Televízne noviny ich mali takmer 360-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Inkognito, celkovo ho videlo takmer pol milióna divákov.

Čítať viac...
Nahor