Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pondelok Markíza dorovnala, s filmom prvý raz vyhrala! Inkognito pred štartom sezóny stratilo

Darilo sa tiež Jednotke s českou komédiou.

Inkognito pred návratom premiérových častí kleslo. Relácia sa v letných reprízach dokázala držať netradične vysoko, keď dosahovala v pondelky ratingy okolo aj vyše sedem percent, vysoký štandard do konca leta neudržala. Tento pondelok už prekročila 6 ratingov a v podieli klesla nad 19 %. Nasledujúca repríza uhrala 19,5 %. Do čela sa dostala Markíza, ktorá v auguste nechala oddýchnuť Hornú Dolnú a nasadila americké komédie. S filmom Dovolenka za trest podliezla 7 ratingov s podielom medzi 22 – 23 % a bola lídrom. Uspela aj Jednotka s českou komédiou Vratné lahve a podielom pod 13 % v komerčnej cieľovke.

Na Plus sa darilo animáku Neskrotná, podliezol 8 %, Nekonečná láska na Doma klesla s podielmi okolo 4,5 %. Hancock na Dajto atakoval 4 %, kriminálky CSI na Wau mali ísť okolo 2,5 %.

Podvečer sa opäť zvýraznil rozdiel medzi Markízou a Joj. Kým Susedské prípady podliezli 23 %, Súdna sieň prepadla výkonom cez 13 %. Joj však vzápätí vyhrala o vyše pol ratingu s Novinami, podielovo dosiahli podiel až pod 28 %, Televízne noviny mali ísť pod 27 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor