Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pondelňajší súboj už vyrovnaný, Inkognito stále rastie! Kredenc v premiére prepadol

Markíza častým výskytom oslabila túto sezónu Hornú Dolnú, s pondelňajšou reprízou po premiérach značne klesla oveľa rýchlejšie, ako po minulé sezóny.

Horná Dolná už v pondelňajšej repríze takú silu nemá. V druhý reprízový týždeň klesla bližšie k priemeru stanice, pričom v minulosti dokázala v tomto nastavení držať nadpriemer aj po celú sezónu. Momentálne mal jej rating klesnúť k hodnote nad 8 %, v podieli sa dostala pod 24 %. Priblížilo sa jej premiérové Inkognito, ktoré opäť rástlo, atakovalo rating 8 % s podielom pod 23 %. Úspech zaznamenalo aj nasledujúce reprízové Inkognito, ktoré uspelo s podielom vyše 20 % a v čase vysielania bolo miestami lídrom trhu. Vôbec sa nedarilo premiérovému Kredencu, ktorý ďaleko zaostáva za svojimi niekdajšími úspechmi, podliezť mal šesť ratingov a v podieli ísť len nad 19 %. Nasledujúca repríza šla pod 19 %.

Na menších sa darilo Profesionálom s podielom takmer 7 %, pod a nad 7 % sa dostali Vymenené životy na Doma. Uspel aj Vojak 2 na Plus s podielom pod 6 %, Nukleárny cieľ na Dajto prekročil 4 %. Kriminálky CSI na Wau sa tentokrát hýbali okolo 3 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala vyše 19 %, Búrlivé víno neuspelo s podielom pod 18 %. Televízne noviny sa dostali tesne nad 28 %, Noviny podliezli 26 %. Programom dňa sa stalo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor