Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Pondelková sledovanosť: Ako odštartovalo Dedičstvo?

TV JOJ v pondelok odštartovala ďalšiu novinku, seriál Dedičstvo. Mala silnú konkurenciu v podobe rozbehnutej reality show Farma, ktrorá síce už nedosahuje také čísla sledovanosti ako pri prvých sériách (väčšinou je pod priemerom stanice), ešte stále však Markíze prináša pozíciu jednotky v čase svojho vysielania. Včera sa Farme darilo nadpriemerne, keď podľa našich informácií dosiahla pravdepodobne najlepší podiel tejto série, ktorý sa dostal nad 30%. Farme zrejme pomohlo, že JOJ v tomto čase už nevysielala rovnaký formát reality show. Jojkárska seriálová novinka Dedičstvo dosiahla podľa našich informácií podiel nad 20%. Pre JOJ je to oproti predchádzajúcim pondelkovým výkonom zlepšenie. Vyvolení Dom snov v rovnakom čase dosahovali nižšiu sledovanosť.

Najsledovanejším programom bolo v pondelok 7. októbra Búrlivé víno, ktoré podľa neoficiálnych informácií dosiahlo podiel okolo 33%. Panelák na JOJ sa v podieli na trhu pohyboval okolo hodnoty 21%.

Čísla sledovanosti upresníme v prípade vydania tlačových správ televízií.

Aktualizácia: Markíza upresnila sledovanosť – Burlivé víno dosiahlo podiel 33%, Farma 30,6%. Rovnako JOJ poskytla čísla za svoju novinku Dedičstvo – podiel 20,6%. Pre obe televízie ide o zlepšenie oproti predchádzajúcemu pondelku.

 

Čítať viac...
Nahor