Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Letná novinka: Na Slovensko príde reality šou so zúfalcami, ktorí sa učia šoférovať! (videá)

Najvirálnejším videom spomedzi šoférov začiatočníkov je nepochybne poľská blondínka v autoškole, podobných nešťastníkov priniesla britská reality šou, ktorú v lete odvysiela menšia Plus.

Aj na Slovensko sa dostane krátka miniséria inšpirovaná nešikovnými začínajúcimi šoférmi, ktorí potrápili inštruktorov v autoškole. Lajfstajlová stanica TLC priniesla v roku 2012 reality šou s názvom Driving Me Crazy, ktorú pre toto leto zakúpila Joj a chystá sa ju vysielať na menšej Plus.

Miniséria má celkovo osem častí, Plus ju bude pod názvom Zúfalí šoféri vysielať v premiére každú nedeľu o 19:30. Po prvý raz sa tak stane v nedeľu 28. júna. Reality šou v sebe spája viacero prvkov. Začiatočníkov šoférov učia jazdiť ich rodinní príslušníci na obytnom karavane, v ktorom strávia súvislé štyri dni na cestách. Na konci cesty ich čaká záverečná skúška a vodičák, na ktorý však nedosiahne každý. Viac o šou nižšie.

Nezdarné pokusy o šoférovanie sú vďačným obsahom na internete. Jednoznačnou jednotkou v tejto oblasti je poľská blondínka, ktorá sa taktiež stala známa vďaka poľskému televíznemu programu a bola jednoznačne inšpiráciou pre podobné televízne pokusy. Video nižšie.

Tento týždeň vám prinesieme predbežné letné plány menších staníc Plus, Doma, Dajto aj Wau.

Upútavka na Driving Me Crazy beneluxskej verzie stanice TLC

O šou Driving Me Crazy
Sú dobrí šoféri a sú zlí šoféri. Pre väčšinu z nás je šoférovanie každodennou súčasťou života, no pre niekoho je to hotová nočná mora!

Televízna reality-šou, kde v každej časti budú dvoch bezradných zúfalcov učiť šoférovať ich blízki rodinní príslušníci, kolegovia, či kamaráti, ktorí sa už nemôžu pozerať na to, ako sa boja sadnúť za volant. Má to však jeden háčik. Nebudú v aute iba šoférovať – budú v ňom dokonca spať a žiť, a to počas celých štyroch dní. V obytnom karavane zažijú dobrodružnú cestu naprieč Anglickom, na konci ktorej ich čaká finálny skúšobný vodičský test. Kto z nich to zvládne?

Poľská blondínka v autoškole

Čítať viac...
Nahor