Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Politická satira sa vracia na obrazovku: Joj obnoví kultovú Sedmičku so známym obsadením!

Populárny formát sa po šiestich rokoch vráti na televízne obrazovky.

Politická satira, o ktorej absencii sa už dlho hovorí, bude mať v televízii opäť zastúpenie. Joj aktuálne potvrdila návrat programu Sedem, ktorý v minulosti ukončila pre nedostatočnú sledovanosť.

Relácia, v ktorej stabilná zostava hostí glosuje aktuálne dianie v spoločnosti za posledných sedem dní, sa vráti už v marci. Svoje miesto nájde vo štvrtky po Inkognite o 22:00, prvé vydanie Joj plánuje na 23. marca. Aktuálne v tomto čase vysiela reprízu Inkognita.

Programom bude aj naďalej sprevádzať Elena Vacvalová, pričom podľa našich informácií by sa mala relácia vrátiť aj so známym zložením glosátorov. Stabilnými členmi boli napríklad Oľga Feldeková, Marián Leško či Milan Lasica.

Sedmičku na obrazovky dostala Markíza v roku 2001 pod názvom Sedem s.r.o., ukončila ju koncom roka 2008. Lasica vtedy za koncom programu videl politické tlaky. Po relácii však hneď na jar 2009 siahla Joj, názov upravila na Sedem. S výkonnosťou však nebola spokojná, v priebehu sezón ju odsúvala do horších časov. Vysielanie nakoniec stopla najprv na neurčito počas jari 2011, nakoniec už však reláciu nevrátila. Formát úplne nezanikol, pokračoval ako program v divadle či rádiu.

Čítať viac...
Nahor