Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Politická debata skončila šialenou potýčkou! Kopance, vrhnutý stôl, neskôr aj lietajúce flaše a stoličky!

Novinár Šakr al-Johari sa v Jordánsku stáva slávnou osobou. Na verejnosti sa totiž čoraz viditeľnejšie prezentuje namiesto novinárskej činnosti ohnivými výbuchmi.

V Jordánsku sa hlavnou hviezdou politických diskusií stáva vášnivý novinár Šakr al-Johari, s ktorým už pravdepodobne za jeden stôl nikto nezasadne. Keď totiž proti Joharimu sedí niekto, s kým sa názorovo rozchádza, novinár je schopný od zlosti svojho protivníka inzultovať.

Johari to predviedol už dvakrát, najnovšie len tento štvrtok, keď sa neudržal v debate na stanici Josat TV o konflikte v pásme Gaza s právnikom a aktivistom Samihom Khraisom. Po svojom oponentovi sa nezdráhal hodiť fľašu a neskôr si ísť názorové nezhody vyriešiť fyzickým spôsobom. Moderátor svojho hosťa bránil a mal čo robiť, aby neskončil zranený aj on sám, keď sa Johari po právnikovi neštítil hodiť stoličku.

Ešte divokejšie skončil Johariho výstup v máji tohto roka v debate na stanici 7 Stars, kde proti nemu sedel novinár Mohammed Al-Jayousi. V debate o kríze na Sýrii sa tak rozohnil, že do pár sekúnd demontoval stôl v štúdiu, ktorý bol jedinou prekážkou medzi ním a jeho „nepriateľom“. Temperamentný novinár sa nakoniec dokázal Al-Jayousimu priblížiť natoľko, že ho stihol kopnúť do nohy.

Čítať viac...
Nahor