Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV JOJ

Koronavírus

Politická debata bez moderátora: Dibáková v karanténe, Jojka narýchlo mení program!

Koronavírus už viackrát zasiahol aj do príprav politických diskusií, tentokrát prvú z nich aj zrušil.

Iba koncom januára krátko pred vysielaním nedeľnej politickej debaty V politike odhlásil svoju účasť líder parlamentnej opozície Peter Pellegrini, ktorý deň pred vysielaním relácie skončil v karanténe.

Spravodajská televízia TA3 musela na situáciu v poslednej chvíli reagovať a miesto Pellegriniho do štúdia prišla diskutovať vicepremiérka Veronika Remišová.

Najnovšie už komplikácie s rýchlo šíriacim sa variantom koronavírusu omikron dokázal rovno zrušiť celú politickú debatu.

V karanténe len deň pred vysielaním štvrtkovej relácie Na hrane skončila jej moderátorka Jana Krescanko Dibáková, ktorá ešte včera odmoderovala internetovú verziu debaty Analýzy Na hrane, ktorej hosťom bol Ivan Mikloš.

Joj za Krescankovú nepostaví do štvrtkovej televíznej debaty náhradu a tohtotýždňovú reláciu ruší.

Podľa Plusky je Dibáková v karanténe po pozitívnom teste manžela, izolovať sa bude musieť minimálne po dobu piatich dní. V prípade negatívneho testu tak bude môcť nastúpiť do najbližšej utorkovej webovej relácie Analýzy Na hrane.

Televízia tento týždeň miesto debaty Na hrane odvysiela ďalší premiérový diel šou Geissenovci, ktorá sa na obrazovky vrátila po rokoch od začiatku januára.

Pre Jojku od návratu dosahuje stabilné výkony na úrovni okolo 3,5 ratingov s podielmi okolo 13 – 14 %.

Okrem toho, že Geissenovci televízii zvýšili oproti minulým sezónam výkonnosť v druhom večernom pásme, darí sa im s väčšinou dielov byť dokonca lídrom na trhu. Dotiahli aj premiérových Susedov a pravidelne predbiehajú reality šou Survivor.

Čítať viac...
Nahor