Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Policajti v akcii poznajú dátum štartu, Dobre vedieť už aj o 20:30!

Joj potvrdzuje nasadenie nového seriálu, rozbehnúť ho skúsi vo voľnejšom letnom období.

Televízna dvojka skutočne v priebehu leta vyrukuje s novým policajným seriálom. Ako sme vás už informovali, jeho názov bude Policajti v akcii, pričom Joj ho uvedie vo večernom čase.

Policajti v akcii sa naozaj uvedú mimoriadnymi príbehmi, keď ich Joj odštartuje s podtitulom „škandalózne prípady“. Svoje miesto by mala novinka nájsť od 1. augusta v pondelky o 22:00 a vytvoriť tak dvojičku s poviedkovým seriálom Čert nikdy nespí. Režisérsky sa pod novinku podpíšu Kristína Herczegová, Lukáš Kodoň či Tomáš Roháč.

Policajný seriál to v tomto čase nemusí mať jednoduché. Markíza totiž na pondelky o 21:40 len včera nasadila operatívnou zmenou programu Dobre vedieť!, ktoré vytasila po neúspechu českého seriálu Okresní přebor. Nakoľko však hasí s Dobre vedieť neúspech so seriálom Ohnivý kuře, tento pondelok dá reprízu šou.

Najnovšie už totiž Markíza promuje celebritný kvíz aj na utorok o 20:30 a nebude tak čakať na to, ako sa bude vyvíjať sledanosť českého seriálu. Premiéra Dobre vedieť! takto pôjde v utorok.

Joj zároveň od pondelka 1. augusta dopĺňa do svojho denného programu avizovaný britský krimiseriál Vraždy v Midsomeri. Uvedie 9. sériu.

O seriáli Policajti v akcii
Nový seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov.

Čítať viac...
Nahor