Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Policajné prípady štartujú už vo februári: Podniknú útok na Joj! Markíza posilní aj neúspešný podvečer

Markíza pripravuje posily denného programu.

S policajnou scripted sériou prišla Markíza ako prvá, no nakoniec ju uvedie až po Joj. Policajné prípady po takmer roku, odkedy začala televízia hľadať pre seriál skutočných aktívnych či bývalých policajtov, novinku nasadí do vysielania.

S Policajnými prípadmi pritom podnikne útok na konkurenčnú Joj. Nasadí ich totiž priamo proti jej Policajtom v akcii, ktorých sa snaží etablovať o 15:00. Policajné prípady sa v tom istom slote objavia od pondelka 27. februára, Markíza s nimi nateraz ráta od pondelka do piatka.

Investovanie Markízy do 15. hodiny je netradičné. V nasledujúcom slote o 16-tej pritom pokračuje s reprízami Rodinných prípadov, ktoré jej prinášajú priemerné až nadpriemerné čísla. Tam aktuálne Joj vysiela súťaž Uhádni môj vek, ktorá po odchode úspešných hráčov Slava s Piťom klesla.

Markíza stihne ešte vo februári posilniť aj kľúčový podvečerný slot. V ňom sa po veľkom prepadáku, Kolese šťastia, snaží zabehnúť Susedské prípady, napriek premiéram seriál dosahuje hlbšie podpriemery. Od vyššie spomínaného pondelka chce skúsiť 18. hodinu posilniť premiérami Rodinných prípadov, od ktorých si bude sľubovať vyššie čísla. Nateraz tak odkladá pripravovanú deviatu sériu Búrlivého vína. Rodinné prípady v premiére aktuálne vysiela v utorky po 22:30, dosahujú však podpriemer stanice.

Čítať viac...
Nahor