Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Podvečerný prepadák Koleso šťastia vracia Markíza na obrazovky! Nasadí neodvysielané časti po stiahnutí šou

V roku 2016 vracala Markíza legendárnu súťaž, na začiatku nasledovného roka ju musela expresne sťahovať z vysielania.

Koleso šťastia sa po troch rokoch znovu objaví na televíznych obrazovkách. Novodobá podoba kedysi televíznej legendy sa dostala na obrazovky ako letný program Markízy v roku 2016, kedy sa moderovania zhostil Lukáš Adamec s jeho kritizovanou asistentkou Alžbetou Ferencovou.

Kým v lete ešte šou dokázala držať pre Markízu pozíciu lídra, s nástupom jesennej sezóny ju už začala predbehovať šou Joj Moja mama varí lepšie ako tvoja. Na jeseň však mala Markíza na podvečer pripravenú ôsmu sériu Búrlivého vína. Koleso šťastia sa na obraz vrátilo koncom decembra a Markíza pokračovala v jeho vysielaní aj následne v januári. Šou už vtedy vôbec nezafungovala a Markíze tvrdo prepadávala na úrovni 10 – 11 %. Napriek vyčkávaniu na konci januára už expresne jeho vysielanie ukončila a situáciu zachraňovala vytiahnutím premiér Susedských prípadov.

Rýchle stiahnutie Kolesa šťastia z vysielania však pre Markízu znamenalo, že jej ešte nemálo častí ostalo neodvysielaných. Televíziám sa to v prípade prepadákov stáva, doteraz majú napríklad Markíza s Novou k dispozícii osem neodvysielaných častí seriálového Kameňáku, ktorý tento rok nezafungoval a televízie ho z vysielania stiahli v polovici.

Televízie neodvysielaným epizódam programov musia nájsť v budúcnosti nové miesto, pričom Markíza sa pre budúci rok rozhodla Koleso šťastia dovysielať. Pôvodne hlavnú podvečernú šou televízneho lídra vracia na menšiu Domu, kde bude súťaži patriť poobedný čas medzi 14:30 – 15:00 od pondelka do piatka. Nasadzuje ho od utorka 7. januára. Denne bude televízia vysielať premiérové diely, ktorých sa tak definitívne zbaví.

Čítať viac...
Nahor