Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Podvečer sa vyrovnáva, Moja mama a Búrlivé víno si striedajú pozície! Podrástla Horná Dolná

Doma po ôsmej nahradila druhého Monka seriálom Dr. House, v prvý deň neuspela.

Horná Dolná je s reprízami naďalej sledovanejšia, ako prakticky všetky ostatné pôvodné programy vysielané v premiérach. Tentokrát dokázala oproti predošlým týždňom posilniť, keď atakovala desať ratingov s podielom okolo 30 %. Kredenc len tesne podliezol 7 ratingov s podielom o málo nad 25 %, tretie farmárske Bez servítky v rade odštartovalo na podieli cez 22 %. Joj v premiére v pondelok odvysielala len Zoo, atakovala šesť ratingov s podielom cez 18 %. So zostrihom Talentu šla pod trinástku.

Na menších mal najviac divákov Hoď svišťom na Plus, v podieli sa dostal nad 7 %, ratingovo ho nasledovali Šerifovia Dajto avšak pri podieli cez 6 %. Doma pokračuje vo vysielaní Monka už len o 19:40, kde uspela s podielom pod 6 %, o 20:30 ho nahradila seriálom Dr. House, ktorý neuspel s podielom tesne nad 3 %. Večerný film Plus Byzantium: Upíri príbeh na Plus atakoval 5 %, kriminálky CSI na Wau šli na 2,5 a takmer 3 %.

Už niekoľko dní začína byť situácia vyrovnaná podvečer. Dlhodobý seriál Markízy aj kuchárska šou Joj sa začínajú hýbať blízko seba, pričom si vymieňajú vedúce pozície. V pondelok vyhralo Búrlivé víno, ktoré v podieli prekročilo 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla nad 19 %. Ratingový rozdiel bol dve desatiny. Televízne noviny uhrali 28 %, Noviny pod 24 %.

Čítať viac...
Nahor