Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Podvečer sa otočil, Súdna sieň prvýkrát výrazne predbehla Susedské prípady! Večerná zábava vlažná

Joj sa podvečer prvýkrát so Súdnou sieňou vzdialila Susedským prípadom.

V utorňajší večer sa k slovu prihlásila Jednotka. Superpohár medzi Realom Madrid a Manchesterom United lákal, keď zápas v oboch polčasoch sledovali vyše 4 % divákov s podielmi 13 a 15 % v komerčnej cieľovke. Dvojkou večera bola šou Uhádni môj vek na Joj, ktorá mala atakovať päť ratingov s podielom cez 15 %, Dobre vedieť! sa malo dostať pod 6 % s podielom pod 19 %. Búrlivé víno sa prepadlo s podielom len takmer 14 %, v noci stúplo k okoliu 21 %.

Medzi menšími sa darilo staniciam Joj, Wolverine na Plus podliezol 7 %, Wau s kriminálkami CSI mala hýbať nad 3 a až 6 %. Temný rytier na Dajto šiel pod 4 %, Láska na druhý pokus na Doma sa hýbala okolo 3 %.

Podvečer sa v utorok výkonnostne otočil. Prvý raz sa do výraznejšieho vedenia dostala Súdna sieň, ktorá v podieli vyskočila až pod 23 %. Tieto hodnoty v júli dosahovali Susedské prípady, ktoré tentoraz zaostali s výkonom nad 17 %. Ich čísla začali padať po tom, čo Markíza zintenzívnila nasadzovanie reprízových častí. Televízne noviny sa dostali nad 25 %, Noviny s náskokom pol ratingu uhrali 25,5 %. Celkovo mali o približne 90-tisíc divákov viac. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor