Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Podvečer sa na Markíze a Joj dorovnal, Búrlivé víno padlo už aj v noci!

Uhádni môj vek šlo v utorňajšom prime-time Joj naposledy, lúčilo sa priemerné. Večer zabodovalo Dajto.

Prázdninový pokus s návratom špeciálov Uhádni môj vek do prime-time nevyšiel Joj podľa predstáv, no napriek tomu sa šou vo svojom čase udržala do konca leta. Televízia po podpriemerných premiérových vydaniach šou s tvárami Prázdnin a Našich vytiahla reprízy celebritných vydaní z minulého roka, ktoré jej o niečo zlepšili situáciu. Potvrdil to aj posledný špeciál, ktorý mal atakovať 5 ratingov s podielom cez 16 %. Lídrom bola Markíza s Dobre vedieť!, uhralo vlažný priemer stanice s podielom nad 19 %.

Búrlivé víno už prepadlo, nepomohol mu ani neskorý čas, keď neuspelo s podielmi okolo 14 a 17 %. Reprízové Nikto nie je dokonalý podliezlo 16 %, Čo ja viem sa na Jednotke večer hýbalo okolo 9 a 11 % (12 – 54 / 12+).

Na menších v utorok najvyššie vyskočilo Dajto s filmom Návrat temného rytiera, ktorý so svojou dĺžkou až neďaleko polnoci vybojoval podiel vyše 9 %. Žena zabijak na Plus prekročila 6 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali medzi 2,5 – 3 %, Láska na druhý pokus na Doma medzi 2 – 2,5 %.

Podvečer drží tretí pracovný deň po sebe vyrovnané skóre. Susedské prípady aj Súdna sieň dosiahli totožný rating, pre mierne odlišnú minutáž seriál Markízy podliezol 19 %, relácia Joj zas uhrala vyše 18 %. Spravodajský súboj vyhrali Noviny o vyše pol ratingu pri podieli okolo 24 %, Televízne noviny prekročili 23 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie Markízy, v celkovom publiku Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor