Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Podrobnosti o novej rodinnej šou Markízy odhalené: Moderátorkou Evita, známy aj názov!

Ľudia budú meniť svoje životy pred očami televíznych divákov.

Nedávny nábor do novej šou Markízy už pozná svoje pozadie. Televízia začiatkom roka spustia kasting do nového projektu, v ktorom zháňala ľudí, ktorí chceli niečo vo svojom živote zmeniť. Mohlo ísť o akékoľvek predsavzatie či výzvu, ktorú chcú dosiahnuť.

Spoločným menovateľom náborovej kampane bol časový horizont jedného roka, dokedy sa má cieľ účinkujúcich naplniť. Už v samotných spotoch pritom zaznieval aj konečný názov nového programu, ktorý sa bude volať Do roka a do dňa.

Markíza už v publicistickej relácii Reflex odhalila o pripravovanej rodinnej šou viac. Potvrdila, že moderátorkou projektu bude Evita Urbaníková, na ktorú tak taktiež čaká veľká kariérna výzva. „Je to pre mňa výzva. Musím vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Potrebujem nejaký adrenalín a tento projekt je presne tá výzva, na ktorú čakám,“ povedala Evita v Reflexe.

Tá zároveň odhalila viac z toho, akých účinkujúcich televízia do projektu hľadá. Prihlásiť sa môže ktokoľvek, kto chce vo svojom živote niečo zmeniť: „Hľadáme akékoľvek príbehy. My ani nevieme, čo všetko človeka môže štvať. Aké maličkosti a detaily ho môžu urobiť šťastným. Stačí naozaj jednoduchá vec a človeku sa totálne skvalitní život. Za rok sa dá zvládnuť všeličo. Mali by sa hlásiť ľudia, ktorí chcú vo svojom živote niečo zmeniť a chcú to urobiť vlastnými silami. Takí, ktorí sa točia na kruhovom objazde a nedokážu z neho odbočiť na rovnú cestu a potom už ísť priamo. Dokola si hovoria, že začnú od pondelka či od budúceho mesiaca. Ľudia, ktorí presne vedia čo chcú, ale sa nevedia nakopnúť. A my ich nakopneme, pretože verejný prísľub pred celou republikou je veľká motivácia.“

Markíza už v minulosti avizovala, že sa chce po ukončení Modrého z neba pustiť do veľkej rodinnej šou. Práve Do roka a do dňa by mohlo byť takýmto formátom. Už teraz je jasné, že jeho príprava bude časovo náročná, nakoľko na zvládnutie vytýčeného cieľa majú účinkujúci niekoľko mesiacov. Časová náročnosť môže zároveň vychádzať aj z podstaty predsavzatia – napríklad v prípade naučenia cudzieho jazyka či snahy otehotnieť.

Čítať viac...
Nahor