Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Podrobnosti o 15. sérii Paneláku: „Panelák ožije!“ sľubuje Andy Kraus

Prečítajte si informácie o 15. sérii denného seriálu Joj.

Joj už po kúskoch vypúšťa do obehu informácie o jarnej sérii jej denného seriálu, ktorý je najdlhšie vysielaným v histórii televízneho trhu. Čo na divákov čaká?

Andy Kraus už skôr avizoval, že zmeny diváci zaregistrujú od prvého dielu. Čaká ich napríklad nová podoba baru, televízia pri tom jeho interiér menila po prvý raz od 13. série v tomto roku. Diváci budú svedkami obrovskej zmeny v bare, ktorý sa ponesie v novej tematike a tirolsko-bavorskom štýle,“ avizuje televízia.

Kraus definoval zmeny krátkou vetou: „Panelák ožije.“ Do popredia sa majú dostať hlavné postavy, tie menšie dostanú menej priestoru. Veľké škrty v hereckom zozname však scenárista neplánuje. „Všimol som si, že najviac fungujú scény, kde sa stretnú Ivana s Hoffou alebo Ivana s Maslákom, teda veľké postavy, ktoré sú vo zvučke. presne na tom chceme postaviť novú sériu,“ povedal pre Eurotelevíziu Kraus. Práve spomínané postavy čakajú aj najväčšie zmeny. Od druhého dielu 15. série zo seriálu zmizne Jakub Švehla, už dávnejšie tvorcovia prijali tento fakt ako výzvu. Po odchode Jakuba Švehlu sa tvorcom naskytli nové možnosti v rámci dejových liniek v súvislosti s postavami ivany, Hoffy a Egona. Vzťah medzi Ivanou a Goranom bude prechádzať turbulentným obdobím,“ píše Joj.

Životný štýl zas zmení postava Jána Koleníka: Maslák sa rozhodne, že chce opustiť nekalé vody pochybného podnikania a konečne zatúži po pokojnom živote s manželkou a deťmi. Založenie rodiny aj samotné odpútanie sa od mafiánskych praktík však nebude také ľahké, ako predpokladal.

Od novej série by sa mal počet hlavných dejových liniek zredukovať. Ani to však neovplyvní príchod nových postáv, s ktorými televízia ráta: Pribudnú hlavne do nemocnice, a to v podobe svojskej sestričky a zaletníckeho doktora. Určite prekvapí aj nový nečakaný milenecký vzťah.“

Čítať viac...
Nahor