Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Podľahla Markíza nátlaku pobúrených divákov? Zmenila už zmenený program!

Televízia po druhý raz pomenila tohtotýždňové plány.

Programové zmeny Markízy nabrali túto jeseň veľké rozmery a zdá sa, že aktuálne valcujú aj samotnú televíziu. Tá zaznamenáva čoraz viac negatívnych reakcií divákov, pričom často sa jej zmeny nestretnú s očakávaným zlepšením sledovanosti. Práve naopak.

Vyzerá to pritom tak, že líder podľahol aktuálnej ostrej kritike, ktorá sa na jeho hlavu spustila po tom, čo oznámil ďalšiu zmenu v nasadzovaní Farmy. Pre tento týždeň ju chcel nasadiť po čase znovu na stredu, pričom ju z piatku plánoval vyhodiť úplne. Duel zároveň presunul po druhýkrát na sobotu, čím vytlačil silnú premiéru Svetová vojna Z za desiatu hodinu.

Tieto zmenené plány však dnes už neplatia. Markíza upravuje už upravený program, väčšinu zmien berie späť. V sobotu nakoniec Duel nepobeží, na 20:30 sa vracia avizovaná premiéra. Televízia už aj zmenila upútavku. Farma však ostáva podľa zmenených plánov zaradená aj na stredu po Hornej Dolnej. Vytlačí tak doteraz vysielanú reprízu komediálneho seriálu.

Markíza tak tento týždeň odvysiela reality šou každý pracovný večer. Pôjde totižto aj v piatok, kedy je naplánovaný Duel, do vysielania by sa mal dostať po desiatej hodine. Predchádzať mu bude pravdepodobne Búrlivé víno, ktoré televízia späť na piatok o 20:30 vrátila už na začiatku týždňa.

Prvú zmenu programu urobila Markíza v súvislosti s kvalifikačným zápasom Slovenska s Bieloruskom, ktorý nás už môže definitívne dostať na futbalové EURO 2016. Odohrá sa v piatok po ôsmej večer. Práve to bol dôvod, prečo televízia z piatka vyhodila premiérovú Farmu úplne a namiesto nej obetovala Búrlivé víno. Po vlne kritiky televízia, zdá sa, cúvla a nasadením Farmy tak výrazne hýbať nebude.

Najväčší chaos vytvára Markíza v piatkovom slote o 20:30. Už prakticky pravidelne sa v ňom strieda Farma s Búrlivým vínom. Neustále zmeny spôsobili televízii prepad, keď už druhý týždeň po sebe bola v tomto čase trojkou na trhu. Hlboký podpriemer si vyskúšala vínna sága aj reality šou.

Čítať viac...
Nahor