Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Pocisková pár dní po potvrdení odchodu z Búrlivého vína: Objaví sa na obraze Jojky!

Dlhoročná tvár Markízy bude súčasťou Rozborilovej relácie.

Nela Pocisková sa už roky objavuje pravidelne na obrazovke lídra, pričom takmer tri roky je tomu tak vďaka seriálu Búrlivé víno. Z toho však Pocisková ako hlavná tvár definitívne odchádza a v najbližšej, pravdepodobne poslednej, sérii si budú musieť tvorcovia vystačiť bez nej.

Krátko po potvrdení odchodu z Búrlivého vína sa pritom Pocisková ukáže na obrazovke televíznej dvojky. Prijala totiž ponuku do relácie V siedmom nebi, pričom jej príbeh by sa do vysielania mal dostať už tento štvrtok. Informovala o tom Joj na sociálnej sieti. Pocisková sa vďaka účinkovaniu V siedmom nebi postaví rovno proti Búrlivému vínu, nakoľko sa projekty od minulého týždňa vysielajú proti sebe.

V rámci charitatívnych projektov sa Pocisková na Joj ukázala už aj v minulosti, keď sa stala súčasťou projektu Srdce pre deti. Herečka tak robí napriek jej silnému spojeniu s Markízou. V poslednom období však Pocisková naznačuje postupný únik z televíznej obrazovky. Dlhý čas sa špekulovalo o jej odchode z Búrlivého vína, na ktorého pokračovanie sa ešte pred rokom nechala nahovoriť, postupne si ale nechala písať menej obrazov a v súčasnosti už svoje pôsobenie v seriáli preruší úplne.

Čítať viac...
Nahor