Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pocisková do Jojky? Špekulácie denníka Plus 1 deň vyprovokovali Borovského k reakcii!

Po odchode tvorcov Búrlivého vína do televízie Joj prišiel denník Plus 1 deň so špekuláciou o možnom prestupe najväčšej hviezdy spomínaného seriálu, Nely Pociskovej. Reakcia Borovského nenechala na seba dlho čakať.

„Pôjde do JOJ-ky?“ Týmto titulkom sa snažil nalákať čitateľov v utorok denník Plus 1 deň. Ten pritom opieral svoje domnienky o vyjadrenia odídeného režiséra Búrlivého vína, Braňa Mišíka, ktorý by mal spolu s ostatnými prestupujúcimi tvorcami búrlivého seriálu vyrábať seriálovú novinku pre Joj.

Mišík sa vo svojich vyjadreniach netají tým, že Nela je mu ako herečka veľmi blízka. „Nela ako 23-ročná herečka urobila obrovský krok a stále postupuje, v jej hraní vidím oveľa viac pozitív ako negatív,“ povedal pre Plus 1 deň Mišík. Zároveň priznal, že už teraz má v hlave rozprávku, ktorej hviezdou sa má stať práve Pocisková. „Chcel by som pripraviť rozprávku a ak sa do toho pustím, tak jedine s Nelou, pretože by sa mi na rozprávkovú úlohu hodila výzorom, prejavom, temperamentom,“ priznal režisér. S ponukou už súčasnú hviezdy Markízy dokonca aj oslovil: „Povedala, že by bola veľmi šťastná.“ O seriálovej úlohe pre Pociskovú na Kolibe však nepadla žiadna zmienka a aj spomínaná rozprávka je podľa slov Mišíka hudbou budúcnosti.

Nepodložených špekulácií sa okamžite chytil riaditeľ Joj Group František Borovský. Ten nielenže dementoval akékoľvek informácie o snahe zlákať Nelu Pociskovú do Joj, zároveň si nedával servítku pred ústa, keď komentoval relevantnosť informácií zdrojov denníka Plus 1 deň. „Nie, Nela neodchádza do Jojky. Plus 1 deň by mal zmeniť zdroje, nejaké divné informácie o odchodoch a príchodoch im podsúvajú. Možno je to vekom samotného zdroja/ov, lebo nič iné nedáva odpoveď,“ vyjadril sa Borovský.

Titulka denníka Plus 1 deň 11.2.2014
Plus jeden den 11.2.2014

Čítať viac...
Nahor