Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pobijú sa o hercov?! Joj aj Markíza plánujú obsadiť do nových seriálov rovnaké tváre!

Obe komerčné televízie už vo veľkom pripravujú ich seriálové novinky, pričom ako Joj tak Markíza si od nich sľubujú veľmi veľa. Na povrch sa dostávajú prvé mená, ktoré by sa mali stať tvárami seriálov a tu sa televízie dostávajú do konfliktu!

Najväčšie slovenské komerčné stanice už vo veľkom pracujú na ich seriálových novinkách. Obe by sa mali vrátiť do divácky atraktívneho lekárskeho prostredia a to najmä novinka Markízy. O seriáli Doktori sa začína rozprávať čoraz viac. Seriál by mal byť výpravnejší a staviť najmä na kvalitu. Vysielať by sa mal raz do týždňa, v hre je napríklad nedeľný, ale aj stredajší prime-time. Premiéru by mal mať na jeseň 2014. Televízia sľúbila špičkové herecké obsadenie, ktoré sa dnes už začína črtať.

Podľa informácií časopisu Eurotelevízia budú okrem Alexandra Bártu hrať v seriáli aj Ľuboš Kostelný, Judit Bárdos, Milo Kráľ či Zuzana Kronerová. Bárta by tak mal v Markíze ostať aj budúci polrok, aktuálne je hlavnou tvárou seriálu Chlapi neplačú, Kráľ s Kostelným zas hrajú v Búrlivom víne.

To, že sa herci objavujú vo viacerých seriáloch nie je nič výnimočné, aktuálne hrajú niektorí až v troch seriáloch súčasne. Rozhodne však nie je zvykom, aby dve televízie štartovali svoje seriálové novinky s rovnakým hereckým obsadením! A k tomu sa aktuálne schyľuje.

Aj Joj totiž pracuje na novom seriáli, o ktorom sa začali prvé informácie objavovať ešte v minulom roku. Seriál Doktorka Ema by sa mal taktiež odohrávať v prostredí doktorov, v tomto prípade však bude hlavnou postavou psychologička. Aj Joj si dala záležať na výbere hereckého obsadenia, v hlavnej úlohe sa objaví herečka Soňa Norisová. Hneď v dvoch ďalších prípadoch sa však tváre nového seriálu kryjú s Doktormi z Markízy. V novinke Joj si majú totiž taktiež zahrať Zuzana Krónerová a Milo Kráľ. Ten je aktuálne tvárou jojkárskeho neúspešného seriálu Vdova, hral aj v ďalšom seriáli Joj Nevinní.

Momentálne je však možné, že sa tento rok seriály ešte proti sebe nestretnú. Kým Markíza plánuje Doktorov spustiť už na jeseň, Joj zatiaľ so seriálovou novinkou ráta v roku 2015. Do jesene však budú môcť televízie svoje plány zmeniť.

Čítať viac...
Nahor