Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Po Superstar sa Markíze pri štarte medzi sériami prepadol aj The Voice Česko Slovensko, šou však viedla!

Markíza odštartovala po päťročnej pauze tretiu sériu česko-slovenskej verzie The Voice, oproti nástupu ostatnej série Superstar uhrala viac.

Nedeľný prime-time patril ako v Česku tak na Slovensku nástupu tretej série speváckej šou The Voice Česko Slovensko. Dosiaľ ostatnú sériu vysielali televízie v roku 2014 a tak sa šou na obrazovky vrátila po dlhej päťročnej prestávke.

Spevácke šou pritom potvrdzujú medzi sériami pokles výkonnosti, keď štart tretej série The Voice Česko Slovensko sledovalo podľa TS Markízy 9,8 % divákov s podielom 24,7 %. Druhá séria štartovala na podieli 34,8 %, prvá dokonca dosiahla podiel na úvod až 42,4 %, avšak v roku 2012. Markíza bola v nedeľu večer so speváckou šou vo vedení, Joj však mala uspieť s reláciou V siedmom nebi, ktorá mala zaostať o jeden ratingový aj podielový bod.

The Voice však dokázal predčiť výkonnosť štartu ostatnej federálnej Superstar, ktorá sa vlani vo februári rovnako v nedeľu uviedla ratingom 9,3 % a podielom 23,5 %. S ďalšími kastingovými časťami dokázala Superstar aj podrásť.

Čítať viac...
Nahor