Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Po prezidentke premiér: Inkognito s Čaputovou vystrelilo k miliónu, v čase krízy bude hosťom Matovič!

Televízia sa dosiaľ aktívnym politikom v relácii vyhýbala, po minuloročnom narodeninovom špeciáli s prezidentkou aktuálne nakrútila vydanie s premiérom.

Premiér Igor Matovič bude hosťom Inkognita. Televízia o tom informovala prostredníctvom PR oddelenia, pričom aktuálne už k dielu s Matovičom vypustila aj upútavku.

Diel s Matovičom odvysiela Joj najbližší pondelok 11. mája. Televízia momentálne strieda v pondelňajšom a štvrtkovom vysielaní reprízové časti s premiérovými, ktoré priebežne v obmedzenom režime bez divákov vyrába.

Televízia mimoriadne vydanie Inkognita s premiérom nakrútila v čase pretrvávajúcej koronakrízy. Pozvala ho doň ako človeka, na ktorého sa momentálne upriamuje najväčšia pozornosť v krajine.

Matovič je pritom počas aktuálnej pandémie na obrazovke v prime-time mimoriadne často. Hosťom, prevažne v televíznych koronašpeciáloch, býva aj každý týždeň a na obrazovke mimo tradičných spravodajských či politických programov je tak častejšie, než akýkoľvek iný politik v minulosti.

V Inkognite to bude už druhá návšteva aktívneho politika v krátkom čase. Minulý rok v novembri oslavovalo Inkognito jubilejnú 300. epizódu od návratu v roku 2015, pričom doň televízia ako tajného hosťa pozvala prezidentku Slovenskej republiky, Zuzanu Čaputovú. Napriek rozporuplným reakciám, či má prezident chodiť do zábavných programov, relácia dosiahla svoj historický rekord od začiatku peoplemetrov v roku 2004.

Sledovalo ho vtedy 898-tisíc divákov, pričom pasáž s Čaputovou vystrelila nad milión, podiel vtedy prekročil úroveň 46 %.

Čítať viac...
Nahor