Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Po pondelku má Markíza problém aj v stredu, Zámena manželiek hlboko! Pravá tvár ostáva vpredu

Ani po zmene programu nemá Markíza vyriešené všetky problémy.

Okrem reprízovej Hornej Dolnej sa Markíza môže trápiť aj s českými dielmi Zámeny manželiek. Práve tie presunula pôvodne z utorka desiatej hodiny na stredy 20:30, keď potrebovala nájsť náhradu za nefungujúce Búrlivé víno. Zámena manželiek si však nezaspomínala ani na minuloročné letné výkony v tomto čase, keď prepadla ratingom 4 % s podielom takmer 14 %. Pravá tvár si medzitýždenne pohoršila, dostala sa na dosiaľ svoju spodnú hranicu ratingu výkonom vyše 5 % a podielom pod 18 %. Búrlivé víno bolo neúspešné s podielom pod 16 %, v noci stúplo nad 21 %. Panelák prepadol s podielom nad 12 %.

Na menších vyskočila Plus s filmom Daredevil: Obhajca nevinných výkonom nad 8 %, na Doma poskočila Nekonečná láska s podielom nad 5 %. Láska na druhý pokus sa trápi, šla pod 4 a nad 3 %. Útok na Biely dom na Dajto uhral 4,5 %, kriminálky na Wau so vošli do rozmedzia 2,5 – 3 %.

Podvečer sa Susedské prípady udržali na podieli 21,5 %, Súdna sieň šla pod 14 %. Medzi spravodajstvami vyhrali Televízne noviny s náskokom pár desatín ratingu, pre skorší začiatok si však pripísali podiel nad 27 %, kým Noviny podliezli 24 %. Na celkovom publiku mali ale o vyše 40-tisíc divákov viac. Celodenným víťazom sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor