Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Po Markíze upravuje prime-time aj Joj! Seriál Taxi neuspel, väčší priestor dostanú Kosti

Markíza od tohto týždňa zasahuje do hlavného vysielacieho času v stredy, Joj do neskoršieho času v utorky a štvrtky. Nespočetnú zmenu robí televízna dvojka v sobotnom accesse.

Ešte v piatok sme vás informovali o prvej letnej zmene v najdôležitejšom čase o 20:30, keď Markíza operatívne nasadzuje na stredy premiérové časti Svokry. V o hodinu neskoršom čase prináša úpravy programu aj Joj.

Tej nevyšiel štart seriálovej novinky Taxi Brooklyn, ktorá sa po prvom týždni sťahuje do horšieho času. Seriálu bude patriť slot okolo 22:40. Televízia tento týždeň odvysiela len jednu časť série, konkrétne v utorok o 22:40. Seriál v jeho pôvodnom čase v tento deň zastúpi Kuriér, ktorý tak tento utorok pôjde v dvoch častiach za sebou. Joj mimochodom zoficiálnila názov Taxi už aj v programových plánoch, definitívne tak prestala používať označenie Taxi Brooklyn. Tento krok urobila pôvodne len v prome.

Kuriér bude pokračovať aj vo štvrtok o 20:30, v čase o 21:40 však naň nadviažu premiérové Kosti. Tie tak pôjdu v tomto týždni až trikrát, okrem štvrtka v plánovaný pondelok a stredu po Vinároch. Geissenovcov Joj odvysiela dvakrát, v stredu a vo štvrtok v okolí 22:40.

Zmena nastáva aj v sobotnom accesse, kde Joj reaguje na slabé výkony repríz Novej záhrady. Ostatnú sobotu Joj aj Markíze prepadol sobotný podvečer, reláciu televíznej dvojky dokonca predbehla aj Jednotka a preto povoláva do služby Rodinné záležitosti so štartom o 17:35. Z programu tak vypadáva aj na leto nasadený 15 minútový kuchár.

Čítať viac...
Nahor